Uluslararası Sertifikasyon ve Muayene

Türcert sertifikasyon şirketimiz teknik kontrol ile sertifikalandırma alanında çalışmalar yürütüp pek çok yönetim sistemine uygun belge oluşturma standartlarını baz alarak gözetim...

Uluslararası Sertifikasyon ve Muayene
Uluslararası Sertifikasyon ve Muayene Seobaz
Bu içerik 537 kez okundu.

Türcert sertifikasyon şirketimiz teknik kontrol ile sertifikalandırma alanında çalışmalar yürütüp pek çok yönetim sistemine uygun belge oluşturma standartlarını baz alarak gözetim, denetim, muayene, eğitim ve belge oluşturma çalışmaları yürütmekte olan bir şirkettir. Ulusal ve uluslararası kapsamda akredite olmayı başaran şirketimiz onaylanmış bir kuruluş olmakla beraber gerekli tüm yetkileri bünyesinde barındırmaktadır.

Belgelendirme ve eğitim hizmetleri ile test çalışmalarımızı yürütmüş olduğumuz faaliyetleri oluşturmaktadır. Ulusal ve uluslararası kapsamda yayınlanmış olan yasa, tüzük ve ilgili yasal düzenlemeleri baz alarak hizmet sunmaktayız. Tamamen bağımsız ve tarafsız bir çalışma perspektifi ile müşterilerimizin güvenini sağlama ve kaliteli hizmet sunma anlayışıyla sektörde önder şirket olmayı sürdürme amacıyla çalışmaktayız.

Belgelendirme Hizmetlerimiz

Kurum ya da kuruluşlarda uygulanan yönetim sisteminin gerekli standartlar çerçevesinde ve etkin şekilde uygulandığının göstergesi olarak şirketimiz kalite belgesi sertifikalandırma çalışmaları yaparak ilgili kurum veya kuruluşların hedef ve politikaları ile gerçekleştirebilme kapasitesi gösterdiğinin belgelendirilmesini sağlamaktadır. Kurum ya da kuruluşlar ilgili sistemlerine bağlı olarak ön denetim ile saha denetim çalışmalarımız ile gerekli standartları sağladıkları durumlarda sistem üzerine belge tarafımızca teslim edilmektedir. Bu doğrultuda söz konusu belgenin geçerlilik süresince şirketlerin dönemsel denetimlerini de sağlamaktayız.

Eğitim Çalışmalarımız

Firmalarda kuruluş aşamasından önce ve sonraki sistemlerin sürdürülebilirliğinin sağlanması açısından yönetim biriminin ve çalışanların bilinçliliğinin olması mühimdir. Bu kapsamda firmalar iso belgesi eğitimi gibi birtakım eğitim programlarına ihtiyaç duymaktadır. Türcert şirketi olarak, neredeyse tüm sistemlerde temel eğitim, dokümantasyon ve iç denetçi eğitimi ve yönetim sistemi kapsamında özel eğitimler sağlayabilecek çalışanlarla hizmet sağlamaktayız. Bunun yanında firmaların sahip olduğu sistemlerin devam edilebilirliğini sağlamak amacıyla problem çözme teknikleri gibi devamlı iyileştirme ve geliştirme eğitimleri vermekteyiz. Türcert şirket hizmetlerimiz için https://www.sertifikasyon.net/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"