Turcert Belgelendirme

Firmamız Turcertuzun yıllardan bugüne her türlü belgelendirme işlemlerini yapmaktadır. Bize ulaşmak için Turcert.com internet sitemizi inceleyebilir merak ettiğiniz tüm bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turcert Belgelendirme
Turcert Belgelendirme Seobaz
Bu içerik 241 kez okundu.

Firmamız Turcertuzun yıllardan bugüne her türlü belgelendirme işlemlerini yapmaktadır. Bize ulaşmak için Turcert.com internet sitemizi inceleyebilir merak ettiğiniz tüm bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şirketiniz bünyesinde bulunan ürünleriniz için ce belgesi veren firmamız ileriye yönelik hedeflerler çalışmalarına devam edecektir.

Sistem Belgelendirme

Turcert ailesi tüm kamu kurum ve kuruluşların organizasyonları için İSO 9001 gibi standartların belgelendirme ve gözetimlerini yapmaktadır. Ayrıca ürünleriniz için özel ve uluslararası standartlar doğrultusunda ce işareti ekliyoruz ve kalite seviyenizi arttırıyoruz.

Yine ürününüz için spesifik standartlarına göre helal belgesi vererek farklı durumlar yaratabilmekteyiz. Verdiğimiz kalite belgelerinin denetleme ve gözetlemesini de Turcert firması olarak yapmaktayız. Ayrıca tarım ürünleri işiyle uğraşan kişiler içinde uygun koşullar altında İSO 27001 ve global gap belgesi de vermekteyiz. Turizm sektörünü de unutmayan firmamız özel ve uluslararası standartlara göre otellere 7 yıldız belgesi veren ilk firma olarak yer almaktayız.

Bizi Tercih Etme Sebebiniz

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca iş güvenliği yönetmeliğinde yer alan kamu kurum ve kuruluşlarının tesisat, makine, araç ve gereçleri için belli dönemlerde yapılması gereken periyodik inceleme ve denetimlerini ayrıntılı bir şekilde yapıyoruz. Bu denetleme ve gözetim işleri nedeni ile diğer belgelendirme firmalarından bir adım önde gelmekteyiz. Analiz ve teknik inceleme laboratuvarımızda farklı sektörlerin bakanlık tarafından zorunlu gördüğü iş ortamı uygunluk ölçümlerini teknolojik ekipmanlarımızca dikkatli ve itinalı bir şekilde yaparak belgelendirme işlemlerinizi tamamlıyoruz.

https://www.turcert.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"