Rusya Ticari Vize Davetiyesi Nasıl Alınır?

Rusya Ticari Vize Davetiyesi Nasıl Alınır?

Rusya Ticari Vize Davetiyesi Nasıl Alınır?
Rusya Ticari Vize Davetiyesi Nasıl Alınır? hadra
Bu içerik 674 kez okundu.

Rusya ticari vize başvurusu ancak Rusya’dan temin edilecek bir ticari davetiyeyle yapılmak zorundadır. Aksi halde davetiyesiz ticari vize başvuruları Rusya Konsolosluğu tarafında reddedilmektedir. Bu davetiyenin Rusya Federasyonu Bakanlığı tarafından onaylanması diğer önemli bir husustur.

Rusya ticari vize başvuruları için davetiye çıkarma işlemleri Rusya Federasyonu’nun belirlediği belli kriterlere uygun olarak yürütülmelidir. Bu nedenle takip edilecek davetiye prosedürleri çok iyi tespit edilmeli ve yapılacak işlemler ona göre yapılmalıdır. Öncelikle Rusya ticari vize davetiyesinin Rusya Göçmen Bürosu’na verilmesi ve daha sonra Rusya Dışişleri Bakanlığı tarafından onaylanması gerekmektedir.

Rusya’ya davetli olarak gidecek vize başvuru sahibini davet eden şirket veya organizasyonun orijinal evrakları, ticari vize başvuru belgeleri ve diğer evraklar toplanıp dosyaya eklenmesi zorunludur.

Tüm bu işlemler hem bilgi hem de zaman almaktadır. Eğer Rusya ticari vize ve davetiye konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz Rusya Vize hizmet danışmanlığı yapan yetkili firmamızın desteğine başvurabilirsiniz. Böylece hem ticari faaliyetleriniz aksamaz hem de zaman kaybı yaşamazsınız.

Rusya ticari vize başvurusu konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz Rusya ticari vize işlemlerinizi en kısa süre içinde sonuçlandırmak için çalışmaktadır. Şu ana kadar danışmanlığını yaptığımız birçok firma sahibi, verdiğimiz Rusya ticari vize hizmetlerinden faydalanarak vize başvurularında olumlu sonuçlar elde etmiştir.

Siz de deneyimli ekibimizle ticari vize işlemlerinizi sonuçlandırmak istiyorsanız irtibat telefonlarımızdan bizi arayabilir ve sizin için neler yapabileceğimiz öğrenebilirsiniz. Böylece hem para kaybetmezsiniz hem de zamandan tasarruf ederek firmamızın garantisinde Rusya ticari vize işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz.

Rusya Ticari Vize Davetiyesi Kaç Günde Çıkar?

Rusya ticari vize davetiyesi ortalama olarak 40-45 gün içinde çıkmaktadır. Bu nedenle Rusya ticari vize başvurusunda bulunacak kişilerin seyahat tarihlerinin davetiye çıkış süresine göre yapmaları gerekir.

Ancak bazı durumlarda bu süre daha da kısalabilir. Örneğin 3 aylık tek girişli vize davetiyeleri 14 iş gününde, 1 yıllık çok girişli davetiyeleri ise 25 gün içinde Göçmenlik Bürosu tarafından sonuçlandırılmaktadır.

Rusya Vize İşlem Merkezi

Şehit Adem Yavuz Sok. No:18/12 Kızılay-Ankara
Tel: 0312 419 09 22

 

rusya vizesi rusya vize vize işlem merkezi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"