Casus Yazılım İle Neler Yapılabilir?

Casus yazılım, insanların güvenlik endişelerinin etkili bir şekilde giderilmesi için geliştirilmiştir. Bu yazılımın temelinde insanların çocuklarını, eşlerini ve diğer sevdiklerini kontrol etmesi bulunmaktadır.

Casus Yazılım İle Neler Yapılabilir?
Casus Yazılım İle Neler Yapılabilir? Mehmet Ünal
Bu içerik 737 kez okundu.

Casus Yazılım

Casus yazılım, insanların güvenlik endişelerinin etkili bir şekilde giderilmesi için geliştirilmiştir. Bu yazılımın temelinde insanların çocuklarını, eşlerini ve diğer sevdiklerini kontrol etmesi bulunmaktadır. Sevdiklerinin gün içinde neler yaptığını ve kimlerle görüştüğünü bilen insanlar, nispeten daha mutlu olacaktır. Bununla birlikte Alzheimer ya da benzer bir hastalık nedeniyle kaybolma riski olan kişilerin kısa sürede bulunmasını da sağlayan bu özel yazılımlar, sadece Android cihazlarda çalışmaktadır. IOS ya da farklı bir sisteme sahip olan telefonlarla ciddi bir uyum sorunu yaşadığı için çalışmamaktadır.

İnsanların güvenlik noktasındaki ihtiyaçları, değişen toplum yapısı ve artan diğer risklere bağlı olarak sürekli değişmektedir. Bunun etkili bir şekilde giderilmesi için farklı yollar kullanılsa da mobil cihazların takip edilmesi, en önemli yollardan birisidir.

Casus Yazılım İle Neler Yapılabilir?

Casus yazılım, kurulduğu telefonun kontrolünü tam olarak ele geçirir. Bu aşamadan sonra ise pek çok işlemi uzaktan yapabilir. Burada yapılacak olan işlemler sayesinde insanların istedikleri bilgilere ulaşması çok kolaydır. Yapılabilen işlemlerden bazıları şu şekildedir:

  • GPS özelliğinin aktif edilmesine bağlı olarak konum tespiti
  • Yapılan bütün görüşmelerin dinlenmesi
  • Mesajların takip edilmesi
  • Whatsapp, Skype vb. uygulamalardan yapılan görüşmelerin dinlenmesi
  • Galeri, rehber ve SMS gibi bölümlere giriş yapma
  • Sosyal medya hesaplarına erişim
  • Bütün mobil uygulamalara erişim
  • Telefon kapalıyken mikrofonun aktif hale getirilerek ortam dinlenmesi yapılması
  • Kamerayı aktif hake getirmek suretiyle ortam izlemesi yapma

Casus Yazılım ve Whatsapp Takibi

Bilindiği gibi mobil uygulamalardan bazıları insanlar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Bu uygulamalardan ilk olarak akla gelen hiç şüphesiz ki Whatsapp olup günümüzde akıllı telefon kullanan herkeste izmir escortğunu söylemek yanlış olmaz. Casus yazılım sayesinde bu uygulama üzerinden yapılan bütün görüşmeler takip edilmektedir. Görüşmelerin sesli, yazılı ya da görüntülü olarak yapılması bu takibi engellemez.

Bilindiği gibi Whatsapp, kriptolu bir iletişim aracıdır ve dışarıdan müdahale edilmesi mümkün değildir. Fakat casus yazılımın telefonlarda olması durumunda, bu kripto sistemler işe yaramamaktadır. Böylece hedef telefondan yapılan her türlü görüşme dinlenmekte ve istenilmesi halinde de kaydedilmektedir.

Telefon takip hakkında tüm bilgileri https://www.spykontrol.com sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Yazılımı satın almak için sitemizi ziyaret edebilir ya da 0543 323 0 323 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"