Dentomega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dentomega Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, 2018 yılında kurulmuş bir kliniktir. Uzman kadrosu ve güncel bilgiler ışığında başvuran hastalarına hizmet sunar. Hasta memnuniyeti öncelik arz eder.

Dentomega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Dentomega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği newstanitim
Bu içerik 184 kez okundu.

 

Dentomega Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği, 2018 yılında kurulmuş bir kliniktir. Uzman kadrosu ve güncel bilgiler ışığında başvuran hastalarına hizmet sunar. Hasta memnuniyeti öncelik arz eder. İleri teknoloji ürünlerle beraber yenilikçi tedavi metodları kullanır. Diş hekimliği dâhilinde bulunan bütün branşlarda hizmet verme yetkisi bulunur. Poliklinikte; zirkonyum diş kaplama ve restoratif diş tedavisi uygulamaları da yapılmaktadır.

Dentomega Kliniği

Klinik, İzmir’in Bayraklı ilçesinde kurulmuştur. Uzman kadrosu bulunur ve misyonları, güncel bilgiler ışığında hasta memnuniyetlerini karşılamaktır. Hasta haklarına son derece önem verilir. Bu hizmetler, en kaliteli ve hızlı şekilde sunulur. Dinamik, uzman ve tecrübeli bir uzman doktor kadrosu vardır. Diş hekimliği alanına yeni bir bakış açısı kazandırır. ​Klinikte;

-1 Ortodonti Uzmanı

-1 Protetik Diş Tedavisi Uzman

-1 Ağız, Çene ve Diş Çene Cerrahisi Uzmanı

-1 Servis personeli

-1 Hasta Kabul

-2 Asistan bulunur. Bu personeller hasta odaklı hizmet vermektedir.

Dentomega Polikliniği Hizmetleri

Klinik, engelli kullanımına uygun şekilde dizayn edilmiştir. Sağlık Bakanlığı yasalarına da uygundur. Klinikte; sefalometrik ve panoramik röntgen odası, sterilizasyon odası, 4 klinik, fotoğraf stüdyosu, çocuk oyun alanı, doktor dinlenme odası, hasta bekleme salonu, mutfak, personel dinlenme odası, laboratuvar birimleri ve mutfak bulunur. Klinikte verilen hizmetler şunlardır:

-Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

-Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

-İmplantoloji

-Protetik Diş Tedavisi

-Restoratif Diş Tedavisi

-Kanal Tedavisi (Endodonti)

-Diş Eti Hastalıkları (Periodontoloji)

-Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti)

-Ortodonti

-Diş Beyazlatma (Bleaching)

-Zirkonyum Diş Kaplama

Dentomega Protetik

Diş Tedavisi ve Zirkonyum Kaplama zirkonyum diş kaplama metal desteksiz ve metal destekli olmak üzere; iki farklı şekilde porselen kaplama uygulamasıdır. Son yıllarda estetik diş hekimliği uygulamalarında sıklıkla kullanılır. Uygulama adını, dişin yapımında kullanılan zirkonyum maddesinden alır. Normal dişlere oranla daha estetik bir görünüm sağlar. restoratif diş tedavisi ise; işlev eksikliği bulunan, kayıp ya da bozuk dişlere estetik çözümler bulunmasıdır. Bu diş çözümleri çoğunlukla protetik diş tedavisi olarak adlandırılır. Bu iki uygulama da, tecrübeli uzman kadrosuyla beraber Dentomega Kliniğinde verilir.

Polikliniğin hizmet detaylarına ve hasta yorumlarına http://www.dentomega.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"