Market Stok Takip Uygulaması

Sahrasoft firması 2008 yılından bugüne bilgisayar yazılım, program ve donanım hizmetleri veriyor. Hizmet verdiği seçenekler arasında cari hesap programı, stok takip programı, veresiye programı gibi hizmetler yer alıyor.

Market Stok Takip Uygulaması
Market Stok Takip Uygulaması Seobaz
Bu içerik 458 kez okundu.

Sahrasoft firması 2008 yılından bugüne bilgisayar yazılım, program ve donanım hizmetleri veriyor. Hizmet verdiği seçenekler arasında cari hesap programı, stok takip programı, veresiye programı gibi hizmetler yer alıyor. Firma hakkındaki tüm bilgilere ulaşmak isteyen işletmeler sahrasoft.com web adresini ziyaret ediyor. İşletmelere sunmuş oldukları stok programı sayesinde yıl sonu ürün sayım işlemlerini kolaylaştırıyor. Her sektöre otomasyon sistemleri konusunda hizmet seçeneği sunan Sahrasoft ailesi, faaliyetlerini başarılı olarak sürdürüyor. Müşteri memnuniyetine odaklanarak ilerleyen Sahrasoft, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmet veriyor.

Hızlı Erişim

Site üzerinden hızlı satın al butonuyla programlara ve içeriklerine anında ulaşılıyor. Özellikle büyük marketlerden ilgi gören market programı, kullanıcıların daha hızlı bir şekilde işlem yapmasına olanak sağlıyor. Sahrasoft ailesi, kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla satışa sunuyor.

Kampanyalı Paket Programlar

Firma promosyon olarak kampanyalı yazılım paket programlarını müşterilerine garanti belgeleri ile teslim ediyor. Ayrıca sunmuş oldukları bilgisayar donanım hizmetleri basit, kolay, hızlı ve anlaşılır bir dil içeriyor. Bu sayede bilgisayar ve genel muhasebe bilgisine gerek kalmadan her türlü programı kullanılabilir hale getiriyor. Hatasız ve yalın bir şekilde yazılım hizmetleri veren firma bu alanda birçok ödüle sahip olmanın gururunu yaşıyor. Market programının içerisinde yer alan barkod programı kolay barkodlama işlemi yapma özelliği nedeniyle müşterileri tarafından tercih ediliyor. Sahrasoft ailesini, müşterileri vermiş olduğu üstün ve başarılı hizmetlerden dolayı güven içerisinde tercih ediyor.

sahrasoft.com/Stokprogrami

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"