Tesbih Ustalarının Ürünleri Müzayedede Satılıyor

Mağazalarda yüksek vitrin fiyatları ile satılan tesbihler, gümüş yüzükler, gümüş işlemeli özel takı setleri, müzayede sayfalarında sadece 10 Tl'den ihaleye giriyor ve ortalama 60 lira gibi fiyatlara alıcı buluyor.

Tesbih Ustalarının Ürünleri Müzayedede Satılıyor
Tesbih Ustalarının Ürünleri Müzayedede Satılıyor Tanitimweb
Bu içerik 906 kez okundu.

Mağazalarda yüksek vitrin fiyatları ile satılan tesbihler, gümüş yüzükler, gümüş işlemeli özel takı setleri, müzayede sayfalarında sadece 10 Tl'den ihaleye giriyor ve ortalama 60 lira gibi fiyatlara alıcı buluyor. Sosyal medya üzerinden yapılan bu açık artırmalara sizde katılarak, ürünlere teklif verebilirsiniz. İhale bitim süresine göre son teklifi verenler kazanmış oluyor. Sonuçta her şeyin açık bir ortamda yapılıyor olmasından dolayı, sizde bu müzayedelere katılarak, en iyi ustaların elinden çıkmış olan tesbihleri ucuza satın alabilirsiniz. Her gün 150'ye yakın ihalenin açıldığı Tesbih Müzayede sayfasında, sizde bu ihalelerde beğendiğiniz ürünlere katılarak, kazanmanız durumunda, mağaza fiyatlarının neredeyse %75 altında fiyatlara harika bir tesbih alabilirsiniz. 

İhale Usulu İle Satılan Tesbihler

Tesbih ustalarının el emeği ile ortaya çıkmış olan özel tesbihlerin, oldukça fazla talep gördüğünü sayfaya girerek görebilirsiniz. Tam 117 bin üyesi bulunan Tesbih Müzayede sayfasında her gün açılan ihalelere, 10'larca kişi dahil oluyor. Durum böyle olunca da iyi bir tesbih almak, daha zorlu bir hale geliyor. Tabii ki burada önemli olan iyi bir teklif vermek ve tesbihi almak olacaktır. Bu durum diğer ürünler için de geçerli olması nedeni ile yüzük ya da eşinize güzel bir gümüş işlemeli, özel taşlı takı alabilirsiniz. 

Facebook Tesbih Müzayede Sayfası

Şuan için 60 ustanın bulunduğu müzayede sayfasında, her ustanın günlük 2 adet tesbih ihalesi açması gerekiyor. Diğer ürünleri de dahil ettiğimiz zaman, toplamda 150'ye yakın ihale açılıyor ve bu 150 ihale aynı gün içerisinde sonuçlanıyor Şimdi sizlerde https://www.facebook.com/groups/1842907262655435?ref=share linki üzerinden gruba katılarak, ihalelere girebilirsiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"