Eren Derdiyok’a Meksika’dan Talip Çıktı

Bu sezon Galatasaray için en büyük hayal kırıklıklarından biri de Eren Derdiyok oldu. Galatasaray’ın ileri uç oyuncusu eksikliği yaşadığı dönemde beklentileri karşılamaktan çok uzak kaldı.

Eren Derdiyok’a Meksika’dan Talip Çıktı
Eren Derdiyok’a Meksika’dan Talip Çıktı newstanitim
Bu içerik 390 kez okundu.

 

Bu sezon Galatasaray için en büyük hayal kırıklıklarından biri de Eren Derdiyok oldu. Galatasaray’ın ileri uç oyuncusu eksikliği yaşadığı dönemde beklentileri karşılamaktan çok uzak kaldı. Bunun ardından ise oyuncu ile yolların ayrılmasına karar verildi. İlk olarak teknik heyetten Fatih Terim’in yapmış olduğu açıklama, oyuncunun kadroda düşünülmediği yönünde oldu. Ardından yönetim transfer için harekete geçerken, bugüne kadar bir sonuç alınamadı. Şimdi ise Meksika ekibinden gelen talep olumlu karşılandı. Türkbet giriş ile lig heyecanı giderek artarken, sizlerde bu anlara uzak kalmamalısınız.

Pazarlıklar Son Ana Kadar Sürecek

Gelen teklif üzerine yönetimin bu transferin gerçekleştirilmesinde kolaylık sağlaması bekleniyor. Öyle ki kadroda kendisine yer bulamayacak olan ismin yıllık ücretinden kurtulmuş olacaklar. Bu nedenle oyuncunun gitmesi yönünde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Transfer çalışmalarının bitmesine çok kısa süre kala, bu durumda büyük heyecana sahne oluyor. Sizlerde bu anları büyük bir heyecanla türkbet ekranlarından takip edebilirsiniz. Ligde birçok değişiklik yaşanmaya devam ediyor. Bu durumların yarışı derinden etkileyeceğini kolaylıkla söyleyebiliriz. Yaşanacak olan çekişme futbol severlerin büyük ilgisini çekecek. Kaçırılmayacak heyecana yakından ortak olacaksınız. Şimdi tümüne bir adım uzaktasınız.

Keyifle Büyük Heyecana Ortak Olabilirsiniz

Ara transfer dönemi önemli anlara sahne oldu. Aynı zamanda olmaya da devam ediyor. Takımların kadrolarını güçlendirme çalışmaları büyük önem arz ediyor. Alınacak olan sonuçların çok değerli olduğu bir ortamda oyuncuların performansı merakla bekleniyor. Eren Derdiyok’tan doğan boşluğu dolduracak olan isimlerde merakla bekleniyor. Şimdi turkbet yeni adres ayrıcalıkları ile tanışmanın tam zamanı. Sizi bekleyen birbirinden özel ayrıcalıklar bulunurken, bu anları kaçırmak istemeyeceksiniz. Beklentilerinizi karşılayacak olan büyük heyecan şimdi sizi bekliyor. Büyük heyecana sahne olan lig maratonunu keyifle takip edeceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"