Kreatif Ajanslar Hangi Sektörler İle Çalışır?

Ülkemizde kreatif reklamcılığın öncüsü kabul edilen Bengühan Bora aynı zamanda www.minimalista.com.tr sitesinin kurucusudur.

Kreatif Ajanslar Hangi Sektörler İle Çalışır?
Kreatif Ajanslar Hangi Sektörler İle Çalışır? Seobaz
Bu içerik 330 kez okundu.

Reklamcılık

Dünya piyasasına yön veren bir sektör olan reklamcılık firmaların, ürünlerin tanıtımının yapıldığı bir ticari yapılanmadır. Son dönemlerde reklam ajansları kreatif reklamcılık anlayışı ile yeni bir soluk kazanmıştır. Ülkemizde kreatif reklamcılığın öncüsü kabul edilen Bengühan Bora aynı zamanda www.minimalista.com.tr sitesinin kurucusudur. Firma firmaların kendi reklam müdürlerinin yapamadığı reklamlara talip olan ve bu konuda yaratıcı fikirler üreten bir firmadır.

Kreatif Ajanslar Hangi Sektörler İle Çalışır?

Kreatif ajanslar yaratıcı fikirleri ve dinamik personelleri ile dikkat çeken ve bu doğrultuda da alternatifi olmayan reklamlara imza atan ajanslardır. Kreatif reklam ajansı olarak çalışan Minimalista sitesi otel ajansı olarak profesyonel bir kadro ile çalışıyor. Firma Türkiye'nin ilk ve tek gastronomi reklam ajansı olarak hizmet veriyor. Çok geniş bir alana sahip olan gastronomi yiyecek ve içecek üreten, satan firmaları, restoranları, pastaneleri ve gıda üzerine çalışan birçok kuruluşu içine alır. Firma hizmetleri hakkında detaylı bilgi için siteyi inceleyebilirsiniz

Firmanın Çalışma Politikası

Firma ürün tanıtımı yapacağı kuruluş ile işbirliği içerisinde çalışır. Reklamı yapılacak ürün için öncelikle planlama yapılır ve firmaya sunumu yapılır. Bu işlemi takiben firmanın donanımlı personelleri tarafından reklam hayata geçirilir. Firmanın verdiği hizmetler ve fiyatlar için müşteri hizmetlerini arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Firma güven odaklı çalışmayı kendine prensip edinmiştir. Yaratıcı reklamlar istiyorsanız ve kurumunuzun herkes tarafından tanınmasını istiyorsanız firma ile iletişime geçiniz. Firma restoran ajansı hizmeti de veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"