Hep Yek 3

Hep Yek 3 filmi kaliteli bir şekilde izleme adresindesiniz. Altan ile Gürkan ikilisi beladan asla uzak duramayan iki arkadaştır.

Hep Yek 3
Hep Yek 3 Tanitimweb
Bu içerik 1141 kez okundu.

Hep Yek 3 filmi kaliteli bir şekilde izleme adresindesiniz. Altan ile Gürkan ikilisi beladan asla uzak duramayan iki arkadaştır. Filim ikisinin maceralarını konu edinmekte. Tam bela paratonerilerdir. Türkiye'de ünlü olan kabadayılarından birisinin şehvet ve şans meraklı olan oğlu Cevat Bakır hapishaneye düşer. Cevat ‘ı hapishaneden çıkartmak için bir yol arayan ikili, çözümü Nizam Baba'dan yardım istemekle bulurlar. Hep Yek 3 filmi bu ikili Nizam Baba ile anlaşmayı yaparak her şeyi yoluna koyduğunu düşünür fakat beladan gene uzak duramamaktadırlar. Altan ile Gürkan yaptıkları büyük hatayla beraber mafya adamlarının ölüm listesinde ilk başta yer almalarına neden olacaktır.

 

Hep Yek 3 izle

 

Hep Yek 3 izle Altan ile Gürkan’ın peşlerine düşmüş olan adamlardan kaçarken İstanbul’un en büyük tarih eser kaçakçılığı yapan Bilal Özkök’ün düzenlemiş izmir escortğu yılbaşı partisinin içinde bulurlar. İstanbul’un en ünlü isimlerinin yer aldığı partiyi birbirine katan bu ikili kendilerini birden çok maceranın içine atmış olurlar. Hep Yek 3 filmi izlemek için http://www.filmifullizlehd.com adresine gidebilir ve kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Sorunsuz izleyebileceğiniz donma olmadan HD kalitede izleme fırsatı sunulmaktadır. Hep Yek 3 filmin yönetmen koltuğunda Özgür Bakar oturmaktadır. Oyuncu kadrosundaysa Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun, Yıldırım Memişoğlu ve Serdal Genç gibi isimler yer almakta. Filmin senaryosunu da Bilal Kalyoncu kalemine almıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"