2018 Dünya Kupası Başladı Heyecan Devam Ediyor

2018 Dünya Kupası Başladı Heyecan Devam Ediyor

2018 Dünya Kupası Başladı Heyecan Devam Ediyor

2018 Dünya Kupası Başladı Heyecan Devam Ediyor

2018 Dünya Kupası Başladı Heyecan Devam Ediyor
26 Haziran 2018 - 12:35

2018 Dünya Kupası Rusya’nın ev sahipliğinde 14 Haziran Perşembe günü TSİ 18,00’de oynanan Rusya – Suudi Arabistan maçıyla başlamış olup 15 temmuz Pazar günü TSİ 18,00’de oynanacak final maçıyla son bulacak.

2018 Dünya Kupasına Hangi Takımlar Katılıyor ?

Rusya’da düzenlenecek 2018 dünya kupasına 32 takım katılacak. Dörderli 8 gruba ayrılacak 32 takım şampiyon olabilmek adına mücadele edecek. İddaa tahminlerimizi yapmadan önce dünya kupasına hangi takımların nereden katıldıklarına bakmamız gerekiyor.

Ev sahibi Rusya, ev sahipliği kontenjanından turnuvaya katılacak. UEFA elemelerinden gelen ülkeler; Belçika, Almanya, İngiltere, İspanya, İzlanda, Sırbistan, Portekiz, Fransa, İsviçre, Hırvatistan, İsveç, Danimarka. Avrupa kırasından ev sahibi Rusya ile birlikte 13 takım katılmış olacak.

CONMEBOL elemelerinden gelen ülkeler; Brezilya, Arjantin, Uruguay, Kolombiya, Panama ve Peru. CONCACAF elemelerinden gelen ülkeler; Meksika, Kosta Rika. AFC elemelerinden gelen ülkeler; İran, Japonya, Suudi Arabistan, Güney Kore ve Avustralya. CAF elemelerinden gelen ülkeler; Nijerya, Mısır, Senegal, Fas, Tunus.
64 maçlık bu dev heyecan futbolseverlere ve bahisseverlere iddaa oynayarak kazanma fırsatı da sunacak. Turnuva boyunca oynanacak maçların tahminleri, analizleri, istatistikleri ve aradığınız tüm bilgiler www.tahminkrali3.com adresinde sizlerle olacak.

2018 Dünya Kupası Maçları Hangi Kanaldan Yayınlanacak ?

2018 Dünya Kupası maçları TRT 1 ve TRT Spor ekranlarından izleyiciler ile buluşacak. Ayrıca TRT 4K kanalı ile tüm maçlar canlı yayınlanmış olacak.

2018 Dünya Kupası Gruplarında Hangi Ülkeler Var?
A grubu: Rusya, Suudi Arabistan, Uruguay, Mısır
B grubu: İspanya, Portekiz, Fas, İran
C grubu: Avustralya, Fransa, Danimarka, Peru
D grubu: İzlanda, Arjantin, Nijerya, Hırvatistan
E grubu: Brezilya, Kosta Rika, Sırbistan, İsviçre
F grubu: Meksika, Almanya, İsveç, Güney Kore
G grubu: Panama, Tunus, Belçika, İngiltere
H grubu: Senegal, Polonya, Japonya, Kolombiya


YORUMLAR

  • 0 Yorum