2019 Ücretsiz Antivirüs Programları

2019 Ücretsiz Antivirüs Programları

2019 Ücretsiz Antivirüs Programları
14 Haziran 2019 - 22:59

Söz konusu olan konu bilgisayar ve dolayısıyla kişisel güvenliğimiz ise bu alanda ciddi çalışmalar yapmamız gerekiyor. Güvenlik öyle hafife alınacak bir konu değildir. Bunu iyi anlamak için dolandırıcıların veya kimlik hırsızlarının eline düşmemize gerek yok. Güven teşkil etmeyen program indir sitelerinden temin edilen antivirüs programlarının bu tür konularda pek etkili olmadı bir gerçek. Bu yüzden sizlere kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz programlara biraz değinmek istedik.

Windows işletim sistemi için kullanılacak olan antivirüs programlarının arasında ücretsiz ve temiz bir kullanım sağlayan program sayısı azalıyor. Birçok program ya işe yaramıyor ya da reklamlardan sizi bunaltıyor. Bu yüzden etkili bir antivirüs programını program indir sitelerinden termin etmek gerekiyor. Bu programların başında Total AV geliyor. Total AV, kötü amaçlı yazılımlardan bilgisayarınızı korumakta kendini ispat etmiş bir program olarak karşınıza geliyor. Çok hızlı olmasının yanında tamamen ücretsiz olması ise tercih sebebi oluyor. BullGuard ise bir diğer tamamen ücretsiz güvenlik yazılımı olarak karşımıza çıkıyor. Bu program özellikle fidye istemekte kullanılan kötü amaçlı yazılımları engellemekte üstün başarı sağlıyor. Ayrıca bilgisayarınızı da saldırılara karşı üstün bir şekilde koruyor.

Tüm bu programların hepsi tamamen ücretsiz ve güvenilirliklerini piyasaya ispat etmiş yazılımlar olarak listemizde yerlerini alıyorlar. Programları indirip kişisel güvenliğinizi sağlamak için program indir sitelerini tercih edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum