4 Kameraya sahip HONOR 9 Lite Okula Dönüş Kampanyasıyla 1.199 TL

4 Kameraya sahip HONOR 9 Lite Okula Dönüş Kampanyasıyla 1.199 TL

4 Kameraya sahip HONOR 9 Lite Okula Dönüş Kampanyasıyla 1.199 TL
05 Eylül 2019 - 13:54

Çift mercekli ön kamerası sayesinde tüm özçekimleri bokeh efektiyle zenginleştiren HONOR 9 Lite, A101'in Okula Dönüş Özel Kampanyası kapsamında 1.199 TL kampanya fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

 

Teknolojiyi gençlerin ihtiyaçlarına adapte etmek için HUAWEI Technologies çatısı altında kesintisiz Ar-Ge çalışmalarıyla değer yaratan HONOR, HONOR 9 Lite akıllı telefonun A101 Okula Dönüş Özel Kampanyasına dahil olarak 1.119 TL’ye satışta olacağını duyurdu.

 

HONOR 9 Lite, 13 MP + 2 MP çift mercek sistemine sahip olan özçekim kamerasıyla bokeh efektine sahip, kristal netliğinde fotoğraflar çekiyor. Cihazın 13 MP ve 2 MP çift mercekli arka kamerasında ise PDAF hızlı odaklanma özelliği bulunuyor. Kullanıcılar, gelişmiş geniş açıklık modu sayesinde çektikleri fotoğrafın odağını daha sonra da ayarlama olanağı buluyor. Telefonda kullanılan akıllı güzellik algoritması, çekilen portre fotoğrafların daha çekici ve doğal görünmesini sağlarken, yüz hatlarını tanıyarak cinsiyete göre güzellik efektlerini özelleştirebiliyor.

 

HONOR’un çerçevesiz ekran geliştirme çalışmalarında önemli bir kilometre taşı olan HONOR 9 Lite, 5,2 inç ekranlı bir cihaz boyutunda 5,65 inç FullView ekran sunuyor. Full HD+ çözünürlüğe sahip ekranda oyun ve uygulamalardan en iyi kullanıcı deneyimi 3 GB RAM bellek ve 3000 mAh bataryayla sağlanıyor. Cihazın 32 GB dahili depolama alanı bulunuyor. 

 

HONOR 9 Lite, A101 mağazalarında 1.199 TL fiyat etiketiyle raflarda yerini alıyor.

 

HONOR Hakkında

Bir akıllı telefon markası olan Honor, HUAWEI Grup’un ikili marka stratejisinin bir parçasını oluşturur. HONOR, HUAWEI’in teknolojik yeniliklerinden, kalite kontrolünden ve üretim sistemlerinden yararlanır. 2013 yılında Çin’de kuruldu. 4 yıl içinde 74 ülkede 80 milyondan fazla hayrana ulaşan Honor, dijital vatandaşlara internet için optimize edilmiş ürünlerle en yeni teknolojiyi, yenilikçi işlevleri ve üstün kullanıcı deneyimini sunmak için aralıksız çalışıyor. Gençlerin hayallerini gerçekleştirebilmeleri için yaratıcılıklarını beslemek ve onları harekete geçirmeyi hedefliyor. En yeni teknolojiler ve yenilikleri müşterilerine sunabilmek için, “HONOR MY WORLD” sloganında olduğu gibi farklı bir çizgi izleyerek cesaretini ortaya koyuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum