Ankara Diş Beyazlatma

Ankara Diş Beyazlatma

Editor: admin
08 Ağustos 2020 - 19:34

Ankara Diş Beyazlatma
Gün içerisinde tüketilen her şey dişlerde çeşitli kalıntılar bırakır. Bu kalıntılar dişlerin beyazlığını ve sağlığını koruyan diş minelerinde tahribata neden olur. Bunun sonucunda da dişlerde ciddi düzeyde sararmalar meydana gelebilir. Estetik bir gülüşten diş sağlığına kadar oldukça önemli olumsuz etkileri bulunan diş sararmasının mutlaka dikkate alınması gerekir. Dişlerin sararması durumunda dişlerde oluşabilecek çürük vb. sağlık sorunlarının önlenebilmesi amacı ile mutlaka periyodik bakımının yapılması gerekir. Bu çerçevede de Ankara diş beyazlatma tedavileri uygulanmaktadır. Diş beyazlatma tedavileri sayesinde dişlerin yeniden orijinal beyazlığına kavuşabilmesi sağlanabilmektedir.
Ankara İmplant Tedavisi
Ankara implant tedavisi ise dişlerde kökünden meydana gelen kayıpların yerinin doldurulmasını sağlamaktadır. Köküyle birlikte çeşitli sorunlara bağlı olarak kaybedilen dişin yerine titanyum ve alaşımlarından üretilen implant takılmaktadır. Yüksek doku uyumluluğuna sahip olan bu implant sayesinde hem işlev hem de görsel yönden dişlerin bütünlüğünün sağlanabilmesi mümkün olur. Diş implantı aynı zamanda da dişlerin orijinal beyazlığı ile birebir uyumluluğa sahiptir.
Ankara Zirkonyum Kaplama
Zirkonyum kaplam tedavisi temel olarak dişlerde kökü sağlam olmasına rağmen bir kısmı kaybedilen diş için uygulanmaktadır. Ankara zirkonyum kaplama tedavisi ile olumsuz bir görsellik ve diş kullanım sorunları teşkil eden yarım dişlerin üzeri kaplanmaktadır. Kaliteli, dayanıklı ve birebir diş tonlarına uyumluluğu bulunan zirkonyum malzemesi sayesinde son derece kaliteli ve pratik bir şekilde diş tedavisi sağlanabilmektedir.
Ankara Emax Lamine
Ankara emax lamine tedavisi ise temel olarak dişlerde meydana gelen yarım diş sorunun önüne geçilebilmesi için uygulanır. Yarım veya kırık diş vakalarında diş kaplama tedavisi zirkonyum yerine porselen ile gerçekleştirilir. Bu şekilde dişin hem yüksek bir dayanıklılığa sahip olması hem de estetik açıdan en uygun görünümün yakalanabilmesi sağlanabilmektedir. Gelişmiş teknoloji sayesinde en uygun biçimde kalıp alınarak porselen kaplamanın dişe tam uyumluluğu sağlanır.
Ankara Gülüş Tasarımı
Günümüzde gülüş tasarımı olarak uygulanan diş tedavisi süreci temel olarak gülüşün tam olarak kişiye özel olmasını sağlamaktadır. Bu şekilde dişlerin hem estetik bir görünüme sahip olmasını hem de bunu tamamlayacak bir gülüşe sahip olunabilmesi sağlanabilmektedir. Bu nedenle Ankara gülüş tasarımı günümüzde yoğun talep görüyor.
 

Bu haber 713 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum