Arnavutköy'de müdür odasında öğrenciye saldırı

İstanbul'un Arnavutköy ilçesinde, lise son sınıf talebeleri arasında yaşanan laflı münakaşa sonrası bir kız talebe yaşadığı müzakereyi babasına anlattı.

Arnavutköy'de müdür odasında öğrenciye saldırı

İstanbul'un Arnavutköy ilçesinde, lise son sınıf talebeleri arasında yaşanan laflı münakaşa sonrası bir kız talebe yaşadığı müzakereyi babasına anlattı.

Arnavutköy'de müdür odasında öğrenciye saldırı
24 Şubat 2020 - 21:01

İstanbul'un Arnavutköy ilçesinde, lise son sınıf talebeleri arasında yaşanan laflı münakaşa sonrası bir kız talebe yaşadığı müzakereyi babasına anlattı. Kızına sövüldüğünü iddia eden baba ise mektebe gelerek mektep müdürü ile görüşmek istedi. Her iki talebe hakkında da disiplin soruşturması başlatan mektep müdürünün odasında mevzu ile alakalı bilgi alan baba, kızı ile tartıştığı iddia edilen 17 yaşındaki erkek talebeye bir anda saldırdı. Yumruklu atak neticeyi neye uğradığını donakalan talebeyi, velinin elinden mektep müdürü eforlukla kurtarabildi. Arnavutköy'de müdür odasında talebeye atak ViDEO Arnavutköy'de müdür odasında öğrenciye saldırı Yumruklu atak neticeyi burnundan yaralanan talebenin annesi Selda Turan mektebe çağrıldı. Oğlunun bir veli tarafından darbedildiğini bilen anne Selda Turan mektepteki güvenlik kamerası görüntülerini izlediğinde sanki şok yaşadı. Arnavutköy'de müdür odasında öğrenciye saldırı Oğlunun korunmasız olduğunu ve mektep müdürünün sorduğu suallere yanıt verirken bir anda kız talebe velisi tarafından hücuma uğradığını söyleyen anne Selda Turan avukatı aracılığıyla mektep müdürünün odasındaki güvenlik kamerası görüntülerini alarak emniyete gitti ve oğlunu darbeden veliden davacı oldu. Arnavutköy'de müdür odasında öğrenciye saldırı Oğlunun lise son sınıfta okuduğunu söyleyen veli Selda Turan, "Mektepte talebeler arasında münakaşalar yaşanabilir, ancak oğlum küfür etmediğini söylüyor. Oğlum vaziyeti anlatmaya, dostuna sövmediğini açıklama etmeye çalışırken kız talebenin velisi bir anda ayağa kalkarak oğluma saldırıyor. Mektep müdürü araya girmese oğluma daha büyük hasar verebilirdi." dedi. Arnavutköy'de müdür odasında öğrenciye saldırı Tüm bu yaşananlardan dolayı oğlunun psikolojisinin negatif doğrultuda etkilendiğini söyleyen Selda Turan, "Lise son sınıf talebesi bunlar. Birkaç ay sonra üniversite imtihanına girecekler. Bu gidişat onları oldukça negatif etkiledi." dedi. Arnavutköy'de müdür odasında öğrenciye saldırı Oğlunun birkaç ay evvel burun operasyonu olduğunu da söyleyen Turan, "Operasyonlu olan burnuna darbe alınca burnu yine kırıldı. İkinci bir operasyon ise oldukça güç gözüküyor. Nasıl olacak öğrenemiyoruz." dedi. Arnavutköy'de müdür odasında öğrenciye saldırı

YORUMLAR

  • 0 Yorum