Aşk Büyüsü Nedir?

Aşık olmak veya aşık etmek için yapılan aşk büyüsü artık bazı vekf ve dualar ile yapılmaktadır

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşık olmak veya aşık etmek için yapılan aşk büyüsü artık bazı vekf ve dualar ile yapılmaktadır

Aşk Büyüsü Nedir?
27 Eylül 2019 - 16:50

Aşık olmak veya aşık etmek için yapılan aşk büyüsü  artık bazı vekf ve dualar ile yapılmaktadır. Vekf bir çeşit özel dua şeklidir. Büyü gerçek olan bir kavramdır. Büyünün gerçek olduğu ve haram kılındığı dinimizde belirtilmiştir. Süleyman hoca bağlama büyüsü yerine bazı vekf ve ilimler eşliğinde çalışma yapar. Çoğu zaman okunan şifalı dualar ve yöntemleri kişiye özel olarak hazırlanır. Öncesinde kişinin isim ve soyismi alınır ve suda bakılır. Uygun olduğu zaman işlem yapılır.

Papaz Büyüsü

Halk arasında bilinen papaz büyüsü eşleri ayırmak için yapılan bir büyü çeşididir. Eşleri ayırmak ve yuvayı yıkmak hoş bir durum değildir. Buna karşılık aşık etme ve bağlama duası ile daha güçlü bir cevap vermek gerekir. Sitede vekf, dua, tılsım, yıldız name gibi birçok işlem yapılır. Herkesle aynı şekilde çalışılmaz. Hoca aldığı isimleri suya sorar ve açar. Onay çıktığında ise vekf ve dua hazırlar. Burada önemli olan üzerinde kötü enerji veya büyü olan kişilerin önce bu enerjiden kurtulmasıdır. Kişiye özel hazırlanan vekf ve tütsüler adresine gönderilir. Bir hafta sonra bakım yapılarak pekiştirilir.

Aşık Etme Büyüsü

Aşık olunan, çık sevilen biri olmak isteyebilirsiniz. Hele de bu kişi eşiniz ise en doğal hakkınızdır. Ama bu işi aşık etme büyüsüile yapmak günahtır. Büyü yerine aşk tılsımı ve vekfini deneyin. İçiniz daha rahat olacaktır. Hoca rızık açma, kısmet açma, aşık etme ve bağlama tılsımları hazırlar. Herkes tarafından tanınan hoca ile iletişime geçerek reçetenizi alabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü eşi yada sevgiliyi kendine bağlayarak gitmesini engellemek için yapılan bir büyüdür. Büyü iyi veya kötü amaçla yapılsın, kişiyi rahatsız eder. Büyü yapılan kişi kendi duygularından yoksun, istenilen her şeyi yapıyordur. Bu şekilde bağlamak ne sağlıklı nede vicdan işidir. Büyü yerine hazırlanan vekf ile dua etmiş olursunuz. Duanın fazileti saymakla bitmez. Hoca büyü yapmadan ilimle, duayla ve vekfle bu işi yapar. Herhangi bir sıkıntınız olduğu zaman hemen medyum aramayın. Bol bol dua edin. Duanın önemini yer gök dua üzerinedir sözü ne güzel anlatır.

Ücretleri

Hazırlanan vekf veya duanın ücreti mi olur? Derseniz duanın ücreti olmaz. Hoca kişiye özel karışım ve tütsüler hazırladığı için bunların ücretini talep eder. Fiyat bilgisini hocanın kendisine sormanız gerekir. Siteyi ziyaret ederek hoca hakkında detaylı bilgi alabilir ve ona göre karar verebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum