AVM Mağazaları

AVM Mağazaları

AVM Mağazaları

AVM Mağazaları

AVM Mağazaları
30 Temmuz 2019 - 18:37

 

Time Center AVM Alanya’da hizmet vermeye başladıktan sonra timecenteravm.com sitesi üzerinden etkinlikleri hakkında ziyaretçilerini bilgilendirmeye çalışıyor. МАГАЗИНЫ АЛАНИИ için misafirlerine farklı mağazaların bulunduğu Time Center AVM’yi öneriyor. Alanya’ya dünyanın farklı ülkelerinden insanlar geldiği için, site Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça dillerinden hizmet veriyor. Her kullanıcı giriş yaptığında kendi dil seçeneğini seçebilmekte ve AVM’de bulunan mağazalar ve tüm iş yerlerini görerek, neleri bulabileceğini önceden belirleyerek ziyaret edecektir.

Uygun Fiyatlı Ürünler

Time Center’de yer alan ТОРГОВЛЯ В АЛАНИИ tüm ürün çeşitlerinde uygun fiyatlı seçenekleri sunuyorlar. Yurtiçinden ve yurtdışından gelen birçok turist bu mağazalardan alışverişler yapmaktadır. Alışveriş merkezinde, spor giyim, iç giyim, kişisel bakım, oyuncak mağazaları, çeşitli fasfoot ve cafe türü işyerleri bulunmaktadır. Ünlü markaların yer aldığı alışveriş merkezi uygun fiyatlı ürünleri ile tüm ziyaretçiler tarafından tercih edilmekte ve önerilmektedir. Eviniz için çeşitli hediyelik ürün çeşitlerini bulabileceğiniz ev tekstili ürün mağazalarını da gezebilirsiniz.

Time Center

PLACES TO SPEND TİME İN ALANYA neresi denildiğinde Time Center insanların aklına gelmektedir. Çünkü rahat ve serin ortamı ile insanların en çok zaman geçirmek istedikleri yerlerden birisidir. Alışveriş yapmak için caddelerde, sokaklarda dolaşmanıza gerek yoktur. İhtiyaçlarınızı giderebileceğiniz, tüm mağaza, market ya da diğer iş yerlerini burada bulabiliyorsunuz. Bütün mağazalar bir arada olduğu için ürün karşılaştırması yaparak alışveriş yapma fırsatını da yakalamış oluyorsunuz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum