Avrupa Yakası Catering Firmaları

Avrupa Yakası Catering Firmaları

Avrupa Yakası Catering Firmaları
16 Aralık 2019 - 18:24

Catering kelime anlamı olarak toplu yemek üretimi ve toplu yemek hizmeti anlamına gelmektedir. Avrupa yakası catering firmalarıAvrupa yakasına yemek üretimi hizmetini Avrasya kurumsal yemek firmamızda sağlamaktadır. Avrupa yakasında farklı yemek firmaları vardır. Ama en lezzetli ve en uygun fiyatlı yemekleri Avrasya kurumsal sağlamaktadır. Avrasya kurumsal iş yerlerine ve diğer toplu alanlara, düğün, toplantı, özel davetlere yemek veren daha pratik ve daha ekonomik hizmeti sağlayan bir firmadır. Ekonomik ve pratik olması insanları yemek hizmeti satın almaya yönlendirmektedir. Yemek firmaları çok tercih edilse de her firma Avrasya yemek kadar kaliteli ve uygun fiyatlı değildir.

Avrasya Kurumsal Yemek Kimdir?

Avrasya kurumsal yemek firması 90’lı yıllardan itibaren İstanbul’da yemek hizmeti sunmaktayız. Firmamız yemek sektörünce öncü konumdadır. Temizlik ve hijyenin eksiksiz uygulandığını bir yemek firmasıdır. Yılların tecrübesi ve deneyimiyle çalışmaktadır. Bu deneyim Avrasya kurumsal yemek firmasının Avrupa yakası catering firmaları adı altında en öncü olarak anılmasına sebep olmuştur. Ankara ve İzmir olmak üzere büyük şehirlerde şubelerinin açılmış, hizmetimiz markamız haline gelmiştir.  Avrasya kurumsal kendi ilkeleri ve vizyonu olan bir firmadır. Yılların tecrübesiyle ilkelerini oluşturmuştur.

·      Müşteri memnuniyeti sağlamış olmak.

·      Temiz, hijyenik ve kaliteli hizmet vermek.

·      Ekip ruhu olan profesyonel ekip ile çalışmak.

·      Süreklilik olan bir ekip ile çalışmak.

·      Yemeği sanat haline getirmek.

·      Uygun fiyat kaliteli hizmet sunmak.

Avrasya kurumsal yemek olarak yıllardır size hizmet sunmaktayız Bahçeli evler ’de geçiş ve büyük bir yemek tesisimiz vardır. İstanbul’un her yerine uygun fiyatlı yemek hizmeti vermekteyiz.  Bize ulaşmak için bir telefon ya da bir tık yeterli.  Firmamızın sunduğu kaliteli, temiz, lezzetli ve uygun fiyatlı yemek hizmetini almak için bize ulaşmanız yeterli.

Avrupa Yakası Catering Firmaları

Avrupa yakası catering firmaları arasında öncü olan firmamız yemek sektöründe sınırsız hizmet sunmaktadır. Özel gün yemekleri haricinde, iş yerlerine, okullara, evlere tabldot ve taşıma yemek hizmeti vermektedir. Firmamız yemek sektöründe hizmeti kusursuz bir servis ile siz müşterimizi memulün etmeyi amaçlamıştır.

Avrasya kurumsal yemek firması olarak sunduğumuz yemek hizmetleri;Taşıma Yemek, Yerinde Yemek Üretimi, Ziyafet ve İkram, Paket ve Tabldot Yemek, Toplu Yemek üretimidir.  Avrasya kurumsal yemek üretiminde her zaman en taze ve mevsimine uygun sebze ve meyveleri kullanmayı tercih etmektedir. Kaliteli yemeğin sırrının kaliteli malzemeler olduğunu her zaman biliriz.

Avrupa yakası catering firmaları arasında bulunan firmamız, misafirlerinizi misafirlerimiz gibi hizmet verir ve sadece bir yemek değil değer ve kültürüde yansıttığını biliriz. Bu yüzden ziyafet ve ikramlarda titiz çalışırız. Sadece bir yemek yedirmek olmadığını biliriz. Türk ve dünya mutfağına hâkim aşçılar ile çalışmaktayız. Dilediğiniz tür yemekler için firmamızı aramanız yeterli.

https://www.avrasyakurumsal.com.tr/

YORUMLAR

  • 0 Yorum