Aynı Gün Küba vizesi

Aynı Gün Küba vizesi

Aynı Gün Küba vizesi

Aynı Gün Küba vizesi

Aynı Gün Küba vizesi
16 Mayıs 2020 - 16:40

Aynı Gün Küba vizesi

Karayipler’de bir ada ülkesi olan Küba, halkının renkli yaşamı ve ülkenin güzellikleri her yıl milyonlarca kişiyi çekmektedir. Küba, kanser tedavisinde ileri tedavi teknikleri uyguladığından dolayı hasta olup ülkeye tedavi amaçlı giden sayısı da çok fazladır. T.C vatandaşı olup Umuma Mahsus Bordo pasaport sahibi olanların Küba vizesi alması gerekir. Bordo pasaportlu olup vizesi olmayanlar nedeni ne olursa olsun ülkeye alınmazlar.

Diplomatik siyah, Hizmet gri ve Hususi yeşil pasaport sahibi T.C vatandaşları Küba vizesi prosedürlerinden muaf tutulurlar. Marina Vize Başvuru Merkezi, Küba’ya vize başvurusunda bulunacak olanlara yardımcı olmaktadır. Vize ve diğer konularda soruları olanlara iletişim numaraları aracılığıyla yardımcı olarak sorularını cevaplandırmaktadır.

Küba Vizesi Başvuru İşlemleri

Küba Büyükelçiliği illere göre yetki sınırlaması koymamaktadır. Yetki sınırlaması olmadığından dolayı ülkemizin her şehrinden Marina Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile Küba vizesi başvurusu yapılabilmektedir. Vize işlemleri çok uzun ve detaylı değildir. Tecrübeli merkezler aracılığıyla yapılan vize başvurusu tek günde çıkabilmektedir. Ülkemizden alınan Küba Vizesi ile Amerika üzeri giriş yapılamamaktadır. Küba’dan Amerika’ya geçmeyi planlayanlar için önemli bir husustur.

Küba vizesi alma işlemleri söz konusu olduğunda karşımıza farklı seçenekler çıkabilmektedir. Esasında vize başvurusunun nitelikli bir şekilde yapılabilmesi için profesyonel bir destek almak da şarttır. Marina Vize Başvuru Merkezi tam da bu noktada mükemmel bir başvuru danışmanlık hizmetini sizlere sunmaktadır. https://www.marinavize.comSayfasında Küba vizesine dair tüm bilgileri bulabilirsiniz.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum