Babil 10. Bölüm Fragmanı

Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel'in yazdığı Ay Yapım'ınyeni projesi Babil dizisi için Star Tv ile  anlaşıldı.

Babil 10. Bölüm Fragmanı

Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel'in yazdığı Ay Yapım'ınyeni projesi Babil dizisi için Star Tv ile  anlaşıldı.

Babil 10. Bölüm Fragmanı
Editor: admin
26 Mart 2020 - 01:26

Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel'in yazdığı Ay Yapım'ınyeni projesi Babil dizisi için Star Tv ile  anlaşıldı. Daha evvel bir internet dizisiolarak tasarlana dizi yayın tarihlerinde yaşanan aksaklıktan dolayı TV kanalında yayınlanma kararı alındı. Babil dizisinin rejisörlüğünü daha evvel içerde ve KAradayı dizisinin rejisörlüğünü üstlenen Uluç Bayraktar yapıyor. Baştollerini Halit Ergenç, Aslı Enver, Ozan Güven, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta yer alıyor. 

Büyük bir üniversitede Ekonomi kısmı öğretmenliği yapan İrfan, mektebin fikir ve tavırlarına ters düşünceleri suratından mektepten atılır. Minik tefek işlerle yaşamlarını geçindirirken, İrfan'ın oğlu rehabilitasyonu herkesce olası olmayan, oldukça pahalı rehabilitasyonu olan bir hastalığa tutulur. Her baba gibi İrfan'ın da misyonu çocuğu için rehabilitasyon parasını temin etmektir. Dostu ile emlak işine atılır. İyide para kazanır ancak emlak mafyası ellerinde avuçlarında ne varsa alır. 

Rehabilitasyon için ivedi etmesi gerektiğinin farkında olan İrfan, dostu Egemen ile ülkenin en büyük saadet zincirini kurar. İşler istediği gibi gider. Rehabilitasyon ve rehabilitasyondan daha aşırısını kazanırlar. Ancak kazanılan bu para İrfan ve Egemen'in yaşamındaki tüm gizemlerin sarihe çıkmasındaki en büyük basamak olur ve ikisinin hayatlarıda arapsaçına dönerler. 

Babil Oyuncu Kadrosu

İrfan Halit Ergenç

İrfan, ideal fikirleri ve usulleri olan Ekonomi profesörüdür. ÇAlıştığı mektepten mert fikirleri sebebi ile atılır. Oğlunun rehabilitasyonu için ülkeyi atar fakat kazandığı  haksız hasılat onu ve eşinin yaşamındaki baskılanan gizemleri sarihe çıkartır. 

Ayşe Aslı Enver

Ayşe Ekonomi talebesidir. Hoşluğu ile kendinden aşırıca laf ettirir. Süleyman öğretmenin asistanıdır. İdealist düşünceleri onu günden güne İrfan'a bağlar. 

Egemen Ozan Güven

İrfan ve Eşi Eda'nın kundaktan dostudur. Dostunun güç günü için akla gelemiyecek işler yapar. İrfan'ın oğlunu kurtaranda ve İrfan'ın yaşamını alt üst edende odur. 


Babil 10. Kısım Özeti


Babil, yeni kısmı ile 27 Mart Cuma 2020 tarihinde Star Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan kısmı, yeniden birbirinden coşkulu büyümelere sahne olacak.

Bu haber 1165 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum