Bağlama Büyüsü Uzmanı Arayanlar

Bağlama Büyüsü Uzmanı Arayanlar

Bağlama Büyüsü Uzmanı Arayanlar
11 Ekim 2019 - 23:20

Medyum olmak için gereken bir çok detayı sizlere zaman zaman sitesi üzerinden anlatan hocamızın bu yeni yazısını okuyunca taşların yerine daha net bir şekilde oturduğunu göreceksiniz. Kendisi uzun yıllarını bu ilmin en gizli detaylarına ayırdığı için etrafında bilinen ve tebrik gören bir zat haline gelmiştir. Bilhassas kendi çevresinde saygın ve ufku açık olarak bilinen bir insandır. Bu yazımızı da kendi araştırmalarımız neticesinde onun için ne gibi açıklamalar yaparak sizlere tanıtabiliriz düşüncesi ile yazmak istedik.

 

Hocaların sayısı internet ortamında hızla artmaktadır. Bunun bir takım anahtar kelimeleri sorguladığınız zaman rahatlıkla görebilirsiniz. Örneğin en çok tık alan ve insanların çok rağbet gösterdikleri bir çalışma olanbağlama büyüsü hakkında çokça detayı bu siteler üzerinden görebilirsiniz. Ancak esas olan bilginin doğruluğudur. Buna benzer “safsata” niteliğinde çok sayıda aslı esası olmayan bilgilere inanıp mağdur olmak ta unutmayınız ki bir seçenektir. Bu nedenle Turan hocamız ile ilgili yazıyı paylaşırken söz konusu kendisi bile olsa bu şekilde bir teyit aşaması yaşamanız en büyük tavsiyemizdir.

 

Yüzyüze görüşen hocalardan seçerseniz yardım alacağınız kişileri daha doğru bir hamle yapmış olursunuz buna hiç şüphe yok. Ayrıca yalnızca bu işlem ile sınırlı kalmayanların sayısı da az değildir. Mesela en çok talep gören ikinci bir işlem olan papaz büyüsü denilince çok yine çok sayıda medyum hocaya rastlamak mümkündür. Fakat bunların içinde gerçekten yardım alabileceğiniz ve kendini havas ilmine adamış hocaları seçmek zor olmaktadır. Herkesin kendini met ettiği bir ortamda tabi seçim yapmak bu denli zor olsa da birtakım özel kriterlere dikkat ederek sonuca ulaşmak hayli mümkün olabilir. Kendisine yalnızca talep edeceğiniz işlemler için değil aynı zamanda bir insana nasıl güvenebilir ve bir özel bilgiyi nasıl verebilirsiniz konusunda da danışabilirsiniz.

 

Zaten bu kadar özel konuları anlatacağınız kişinin sizinle maddi ilişkiler içinde olması da yanlıştır. Bu işlemler için herhangi bir ücret almayı doğru bulmuyoruz. Söz konusu insana yardım ve şifa vermek ise ona mutlak surette insanı duygular ile yardımcı olunmalıdır. Ücret konusu kesinlikle söz konusu edilmemelidir. Bu nedenle sizinle ilk fırsatta parayı konuşan insanların da gerçek medyum olmadığından emin olabilirsiniz. Bunlar toplumda 20 liraya fal bakan tiplerden öteye geçemeyen tamamen ticari meta olarak adlandırabileceğiniz kişilerdir. Bu konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için http://www.turanhoca.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum