Başakşehir'den Geleceğe Yatırım

Başakşehir'den Geleceğe Yatırım

Başakşehir'den Geleceğe Yatırım

Başakşehir'den Geleceğe Yatırım

Başakşehir'den Geleceğe Yatırım
08 Ağustos 2019 - 19:36

 

 

Bu sene de şampiyonluğu kıl payı kaçıran canlı maç izle sitelerinin de yakın takipte olduğu turuncu lacivertliler yaptıkları açıklama da kulübün genç yeteneklerine önem verdiğine dair açıklamalarda bulundu.

Bu girişimlerle kulübümüzün altyapısına 4 yetenekli genç kazandırdık. Ci Group Bucaspor forması giyen 2003 doğumlu forvet oyuncusu Efecan Barlık, 2002 doğumlu Ajax forması giyen defans oyuncusu Nuri Emre Akşit , 2004 doğumlu Ci Group Bucaspor forması giyen Berkin Özgür ve Anadolu takımlarımızdan Bursaspor'dan yetişen Abdulkadir Çelik isimli genç oyuncuları kadrosuna kattı. Genç oyuncuları maç izle sitelerinde haberleri bulunan Kulüp scout ekibi sayesinde genç oyuncuları almaya devam edeceğini söyledi. Bu genç oyuncular ile ilgili her türlü ayrıntı vegol izle sitelerinde mevcuttur.

Genç oyuncular için gerçekleştirilen imza töreninde turuncu lacivertlilerin akademi direktörü Nedim Yiğit oyunculara eşlik etti.

Medipol Başakşehir iki senedir kıl payı kaçan şampiyonlukların artık bu sene son bulmasını istiyor. Yönetim bu sene de yaşanmasını istemiyor. Canlı maç izle sitelerinin de sık sık adından bahsettiği Kulüp teknik direktörünü de değiştirdi. Bu sene ligde şampiyonluk yaşamak Avrupa kupalarında da iyi bir başarı sağlamak istiyor. Avrupa kupaları maçlarını her zaman maç izle sitelerinden izleyebilirsiniz. Vegol izle sitelerinin de sürekli takipte olduğu turuncu lacivertliler yaz sezonunda iyi bir kamp geçirdi. Oyuncular fiziki olarak hazır olduklarını antrenmanlarda gösterdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum