Baskı ve Matbaa İşlerinde Kalitenin Adresi

Baskı ve Matbaa İşlerinde Kalitenin Adresi

Baskı ve Matbaa İşlerinde Kalitenin Adresi

Baskı ve Matbaa İşlerinde Kalitenin Adresi

Baskı ve Matbaa İşlerinde Kalitenin Adresi
09 Aralık 2019 - 21:32


Bireysel olarak ya da kurumsal olarak insanların çeşitli matbaa ve baskı işleri olabiliyor. Ajanda, tekstil, termos ve diğer baskı ürünlerinde insanlar bu işlerini yaptıracak firmalar arıyorlar. Ülkemizde bu tür işleri yaptıracak bir firma bulmak oldukça zor. Ancak Sirkeci’de Cağaloğlu Yokuşunda bulunan Aydın Color firması bunlara çözüm getiriyor.

Aydın Color firması her türlü matbaa ürünün satıyor. Her türlü baskı ürünü, ambalaj, promosyon ve matbu ürünler gibi çeşitlerde üretim yapıyor. Ülkenin her yerine kargo yoluyla satış yapabiliyor. İnternet sitesi üzerinden sipariş verilerek siparişler kapıya kadar ulaştırılır.

Aydın Color Ürünleri

Aydın Color ürünleri arasında en önemliler ajandalar olarak biliniyor. Ajanda satın almak isteyen herkes isteğine göre satın alabiliyor.

Promosyon ürünleri de firmanın sitesi üzerinde ilan ediliyor. Site üzerinden promosyon ürünleri beğenerek sipariş edebilirsiniz. Çakmak, cep aynası, kalem setleri, hesap makinesi ve kalemler gibi ürünleri bu kategoride bulabilirsiniz.

Aydın Color firması üzerinden promosyon kalemler satın almak da mümkün. Özellikle mimarlık öğrencileri Aydın Color firmasını kalem satın almak için tercih ediyorlar. Bu anlamda ülkenin her yerinde sipariş verilebilir.

Araç içi fan kokuları, blok not, masa üstü takvim, mantar bardak altlığı, Kraft çantalar gibi spesifik ürünleri de sitede bulmak mümkün. Kupalar, plaketler, kartvizitler gibi kurumsal ürünleri de site üzerinden satın alabilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum