Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 1970'li senelerin Adana'sında yaşanan bir aşk öyküsünü ekranlara taşıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 1970'li senelerin Adana'sında yaşanan bir aşk öyküsünü ekranlara taşıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 61. Bölüm Fragmanı
Editor: admin
25 Mart 2020 - 22:33

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 1970'li senelerin Adana'sında yaşanan bir aşk öyküsünü ekranlara taşıyor. Bir yanda annesiz ve babasız gelişmek zorunda kalmış Yılmaz, öbür yanda kumarbaz ağabeyine para getirebilmek için terzinin yanında çıraklık yapan Züleyha'nın birbirlerine dinledikleri aşk.

Birbirlerine büyük bir istek ve aşk ile bağlı olan Yılmaz ve Züleyha'nın yaşamı sıradan bir gece de alt üst olur. Apar topar İstanbul'dan Adana'ya gitmek zorunda kalan çift, Yaman Çiftliğinde kendilerine bir iş bulurlar ve çiftlikte yaşamaya başlarlar.

İstanbul'da başlayan öykü Adana'da devam edecek ve Züleyha'nın çiftlik serinkanlılarına söylediği palavra yaşamlarını ebedîye dek değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova'da kim kimdir?

Vahide Perçin Hündar Yaman

Çukurova'nın en varlıklı ailelerinin başında olan Demir Yaman'ın annesi. Ailesinin haysiyeti ve oğlu Demir'den kıymetli hiç bir şeyi yok. Soylarının devamı ve haysiyetlerinin yaralanmaması için bir gün riskli bir reyin kurar ve etrafındakiler bu oyuna çeker.

Uğur Güneş Yılmaz Akkaya

Züleyha için yapmayacağı şey yok. Parada pulda gözü yok. Tek istediği Züleyha ile evlenip mutlu bir yuva kurmak. Ancak bir gün hiç istemediği bir şeyi yapar ve elini kana bular. Yaşamı tamamen değişen Yılmaz'ı içine düştüğü yaşam apayrı yollara çeker.

Murat Ünalmış Demir Yaman

Yaman ailesinin tek varisi. Maksadı Çukurova'nın tek hükümdarı olmak. Para hırsı gözünü âmâ etmiş, istekleri için yapamayacağı şey yok ancak Demir'in babasından kalan toprakları servet vazgeçebileceği bir evladı yok. Çiftliklerinde işe başlayan Züleyha'yı görür görmez aşık olan Demir'i aşk değiştirebilecek mi? Hündar hanım oğlunun aşkına nasıl bir tepki verecek?

Hilal Altınbilek Züleyha

Hoşluğuyla herkesi büyüleyen, parada pulda gözü olmayan, yaşamdan tek isteği Yılmaz ile evlenip mutlu bir yuva kurmak. Ağabeyinin kusuru sebebiyle yaşamı alt üst olan Züleyha bir gün Yılmaz ile beraber Adana'ya kaçar ve gideceği yerde daha güç kararlar vermek zorunda kalacaktır.


Bir Zamanlar Çukurova 61. Kısım Özeti


Bir Zamanlar Çukurova, yeni kısmı ile 26 Mart Perşembe 2020 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan kısmı, yeniden birbirinden coşkulu büyümelere sahne olacak.

Bu haber 1379 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum