Büyükkılıç: Melikgazi’miz Şehrimizin Yüz Akı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi’nde 2020 yılı değerlendirme ve 2021yılı yatırım toplantısı gerçekleştirdi. Başkan Büyükkılıç, MelikgaziBelediyesi’nin şehrin yüz akı olan çalışmalar yaptığını vurguladı.

2021 yılında ilçeleri tek tek ziyaretederek, talepleri yerinde dinlemeyi ve çözüm üretmeyi sürdüren BüyükşehirBelediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın bu kez durağı, kentin metropolilçelerinden Melikgazi ilçesi oldu. Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’numakamında ziyaret eden Büyükkılıç, ilgili birimlerle 2021 yılı yatırımtoplantısı gerçekleştirdi.Toplantıda AK Parti İl Başkan Yardımcıları veMelikgazi İlçe Koordinatörleri Vedat Arıkan, Nuh Kurtsoy ve AK Parti Melikgaziİlçe Başkanı Gökhan Ülke de hazır bulundu.

Toplantıda konuşan Başkan Büyükkılıç,Melikgazi Belediyesi’nin şehrin yüz akı olan çalışmalar yaptığını vurgulayarak,“Bakanlarımızla, milletvekillerimizle, teşkilatlarımızla istişare edip,KASKİ’mizle, elektrik şirketimizle, Kayserigaz ile olan çalışmaları da takipetmek suretiyle neler yapacağımızı tespit etmeye çalışıyoruz. Amacımız bizleriseven, güvenen, oylarıyla hizmet etmemize vesile olan hemşerilerimize layıkolma yolunda irade göstermek, onların güvenini sarsmamaktır. Çok şükür onlarıbugüne kadar mahcup etmedik, bundan sonra da yine onlara layık olma yolundamazeretlere sığınmadan çalışmalarımızı yapma yönünde gayret göstereceğiz.Değerli başkanımıza ve ekibine şimdiden teşekkür ediyor, yapılacak çalışmalarınhayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. MustafaPalancıoğlu da, Başkan Büyükkılıç’ı kendi evinde misafir ettiklerinibelirterek, “Memduh başkanımı uzun süre görev yaptığı evinde misafir ediyoruz.2020 yılında neler yaptık ve 2021’de neler yapacağız, bu çalışmaları masayayatıracağız. Büyükşehir’imiz ve bağlı kuruluşları ile birlikte el ele verip,ortak çalışmalar içerisinde Kayseri’mizin, Melikgazi’mizin menfaatine güzelhizmetler ve çalışmalar yapacağız” dedi.

Ziyaret öncesi Başkan Büyükkılıç,Melikgazi Nikah Salonu’nda Aydınak ve Yorulmaz ailelerinin evlatları Abdussamedve Beyza’nın nikah akidlerini gerçekleştirerek, bir ömür boyu mutluluklardiledi.

yorum Yap