C++ Kursu İstanbul Biladım Eğitim Merkezi

Kaliteli ve etkili bilgisayar programları eğitimleri almak isteyen öğrencilerin tercihi olan Biladım eğitim merkezi farklı branşlardan öğretmenler aracılığıyla eğitim vermektedir.

C++ Kursu İstanbul Biladım Eğitim Merkezi

Kaliteli ve etkili bilgisayar programları eğitimleri almak isteyen öğrencilerin tercihi olan Biladım eğitim merkezi farklı branşlardan öğretmenler aracılığıyla eğitim vermektedir.

C++ Kursu İstanbul Biladım Eğitim Merkezi
21 Eylül 2019 - 21:18


Kaliteli ve etkili bilgisayar programları eğitimleri almak isteyen öğrencilerin tercihi olan Biladım eğitim merkezi farklı branşlardan öğretmenler aracılığıyla eğitim vermektedir. Sektörlerde kullanılan ve yaygın olan programların eğitiminden, güzel sanatlar fakültelerine girmek isteyen öğrencilere kadar herkese uygun bir kurs programına sahip olan Biladım, müşteri memnuniyetini oldukça önemsemektedir. Öğrencilerinin kurs sonunda gerekli belgeleri Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olmasını da sağlayan eğitim merkezi, öğrencilerinin ve danışanlarının kariyerlerine bir adım önde başlamasını sağlamaktadır.

C Kursu ve Eğitimleri Ne Kadar Sürüyor?

C++ olarak bilinen yazılım programının da eğitimi vermekte olan Biladım, öğretmenlerini alanında uzman mimarlardan, mühendislerden, yazılımcılardan ve tasarımcılardan seçerek, öğrencilerin öğrenmesini hızlandırmayı hedeflemektedir. İstanbul içerisinde iki şubesi bulunan Biladım eğitim merkezleri, Beşiktaş ve Şirinevler’de bulunmaktadır. C++ kursu toplamda 30 saatlik bir eğitimle verilen bir kurs olma niteliği taşımaktadır. Öğrencilerin gruplara bölünmesi ve saat aralıklarının buna göre ayarlanması da eğitim kurumunun sistemi arasındadır. Toplamda beş haftada biten kurstan öğrenciler, sertifika sahibi olarak ayrılmaktadır.

C++ Kursuna Katılım Sağlamak İçin Gerekli Kriterler Nelerdir?

Kursa farklı alanlarda çalışan ve bu programı öğrenmek isteyen herkes katılabilir. Özellikle programlama alanında bilgisinin olması, eğitim kurumunun tercihi olmaktadır. Temel programlamanın yanında, kendisini programlama dili üzerinde de etkili şekilde eğitmek isteyen ve bilgisayar bilen herkesin katılmasına izin verilmektedir. Öğrencilerin, yazılım mühendislerinin oldukça işine yarayan bu kurs ve sertifika, hayattaki başarılarının temelini oluşturacaktır.

C++ Kursu Eğitimini Daha Önce Alanlar Memnun Mu?

C kursuprogramlama eğitimlerini, bilgisayar mühendisi öğretmenler tarafından sağlayan Biladım, öğrencilerinin en kaliteli eğitimi almasını istemektedir. 12 seneyi aşkın yürüttükleri eğitimlerde, en iyi öğretmenleri kendi bünyelerinde barındırarak onlarla öğrencileri buluşturmaktadır. Daha önce eğitim alan tüm öğrenciler, programdan oldukça memnun ayrılmıştır. Öğretmenlerin ilgili oldukları, özel olarak öğrencileriyle ilgilendiklerini belirten öğrenciler, hayatlarında bu kursun öneminin büyük olduğuna da değinmişlerdir.

C++ Kursu İçinde Neler Öğretiliyor?

Programın tarihsel geliştirilme sürecinden başlanarak, algoritma konusuna değinilmektedir. Programın tamamının anlaşılması için gerekli olan bu ön bilgilendirmeden sonra program içindeki operatörler, dizi işlemleri, karşılaştırma ifadeleri, katarlar, fonksiyonlar ve işaretçiler gibi konulara da değinilmektedir. Programı hiç bilmeyen öğrenciler için de oldukça faydalı olan bu uygulama sıfır noktasından öğrencileri alarak çok iyi noktaya kadar taşımakta ve geliştirmektedir. Kendilerini geliştirerek, yazılım konusunda iyi yerlere bu sertifika sayesinde gelebilirler.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum