Clubhouse kimin?

Clubhouse kimin ve Clubhouse uygulaması kurucuları hakkında detaylı bilgiler. Clubhouse nasıl üye olunur işte detayları.

Paul Davison ve Rohan Seth adlı iki kişinin kurmuş olduğu bir yapıdır. Paul Davison Stanford Üniversitesi’nde 1998 ve 2002 seneleri arasında Endüstri Mühendisliği bölümünde eğitim almıştır. Stanford GSB’de MBA yapmıştır ve mezuniyetinde Arjay Miller ödülü olarak adlandırılan ödüle layık görülmüştür. Sahip olduğu bu ödülün akademik olarak belli bir sıralamaya yerleşmiş olan kimselere verilmektedir.

Rohan Seth ise Davison gibi Stanford Üniversitesi dahilinde eğitim almıştır. Bilgisayar mühendisliği üzerine tamamlamış olduğu lisans eğitiminin ardından yine aynı üniversite dahilinde Bilim ve Mühendisliği Yönetimi üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Bu iki girişimci etkileyici bir uygulama tasarlayarak kendi adlarını duyurmayı da başarmışlardır.

Clubhause Android

Clubhause Android

Sosyal ağ platformları arasına dahil olmayı başaran Club Hause son zamanlarda popüler uygulamalar arasına girmeyi başarmıştır. Dijital teknoloji çağını yakından takip etmekte olan kimselerin merak içerisinde araştırmakta olduğu bu uygulama dahilinde Facebook ve İnstagram uygulamalarından farklı bir şekilde video ve fotoğraf gibi içerik paylaşımları gerçekleştirilememektedir.

İOS kullanıcısı olan kimselere sunulmuş olan uygulama indirme hakkı Android işletim sistemine sahip olan cihazların kullanıcıları için de APK formunda indirilmeye müsait olan bir uygulamadır. Sohbet odaları üzerinden kullanıcılar ile sesli bir şekilde etkileşim gerçekleştirme imkanına sahip olabileceğiniz bu uygulama sayesinde yeni bir arkadaş ortamına dahil olabilir ya da arkadaşlarınız ile uygulama üzerinden sohbet etme şansı bulabilirsiniz.

yorum Yap