Daha Kaliteli Bir Buhar Anlayışı

Daha Kaliteli Bir Buhar Anlayışı

Daha Kaliteli Bir Buhar Anlayışı
01 Ekim 2019 - 15:03

Sigara kullanma alışkanlığı her ne kadar zararlı görülsede bir çok kişi tarafından tercih edilmeye devam edilmektedir.Bu alışkanlık hayatımız içerisinde bizleri zor duruma sokmakta ve bizlerin sağlığı üzerinde olumsuz etkiler bırakmaktadır.Duman alışkanlığından kurtulamayan insanlar ise elektronik sigara kullanımı ile bu alışkanlığı en aza indirme gayreti içerisine girmektedirler.

Normal sigara ve tütün ürünlerinden kurtulmak için elektronik sigara içmeye karar verdiğinizde en önemli durumlardan birisi ise doğru likite karar verebilmektir. Çünkü seçeceğiniz likit elektronik sigarayı sevip sevmeyeceğinizi de belirleyecektir. Eğer kötü ve kalitesiz bir likitle elektronik sigara kullanmaya başlarsanız çok büyük ihtimalle bu sizin için büyük bir eziyet olacaktır. Dolayısıyla meyve aromalı mı yoksa tütün aromalı mı likit kullanacağınız gibi konular bu açıdan oldukça önemlidir.

Smok RPM 40 POD kit ile sigara alışkanlığınızdan kurtulabileceksiniz.Bu ürün voopoo vinci ve smok rpm 40 sayesinde sizlerde sigara alışkanlıklarınızı asgari seviyeye indirecek ve sigaradan kurtulabileceksiniz. SMOK RPM 40 Pod Mod Kit, 2 saatlik şarj süresine sahip daha büyük 1500mAh pil ve en iyi lezzet ve mükemmel buhar üretimi için tasarlanmış yeni tasarlanmış RPM 0.4ohm bobin ile birlikte gelir. Cuboid şekilli parlak kaplamadan ve karakteristik malzemeden yapılmış olan RPM 40 Pod Mod Kit, ateşleme süresini 0.001S'ye ve 0.96 inçlik bir ekranı kısaltan dahili IQ-R yongasını benimser. voltaj, ekran rengi, nefes numarası ve pil seviyesi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum