Dan Petrescu İçin İmza Töreni Düzenlendi

Hes Kablo Kayserispor’umuz Teknik Direktör Dan Petrescu ile sözleşme imzaladı.

Kayseri Acıbadem Hastanesinde sağlık kontrolünden geçen Dan Petrescu kendisini 1,5+1 yıllığına Kayserispor’umuza bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreni Başkanımız Berna Gözbaşı, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar, Melikgazi Belediye Başkanı Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.

İmza töreninde söz alan Teknik Direktörümüz Dan Petrescu ”Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Bugüne kadar gittiğim tüm takımlarda hiç böyle karşılanmamıştım. Çok heyecanlıyım Riski seviyorum, riski sevmeyen başarılı olamaz. 20 yıl futbol oynadım, hocalık kariyerimde birçok ülkede görev yaptım. Türkiye ligi çok zor ve güzel bir lig. Başarılı olmak için çok çalışacağız. Bizim için en önemlisi puan kazanmak. Amacımız kulübümüzü üst sıralara çıkartmak. En önemlisi takım ruhu. Son iki maçta bunu gördüm, Gaziantep FK karşılaşmasında da bu ruhu sahaya yansıtacağız. Çok büyük takviyeler yapmadan takımımızı ligde tutup gelecek sene daha büyük hedeflerle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Başkanımız Berna Gözbaşı imza töreninde ”Teknik Direktör konusunda şanssızlıklar yaşadık, istediğimiz futbolu göremedik ve istediğimiz puanları alamadık. Uğur hocamız ve diğer altyapı hocaları ile futbolcular ve yönetim olarak toplantı yaptık. Dan Petrescu son iki maçta galibiyet alan Uğur hocamızın enerji ve hırsını gördü, mutlaka ekibinde görmek istedi. Uğur hocamız, Dan Petrescu’nun ekibinde görev alacak.

Hedefleri olan bir takımız. Hoca seçiminde çok dikkatli davrandık. Dan Petrescu bizi hedeflerimize götürecek 1.81 puan ortalaması olan bir teknik direktör. Kendisine hoşgeldin diyor ve görevinde başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.

yorum Yap