Dedektiflikte Tek Kurumsal Hizmet Veren Firma

Dedektiflikte Tek Kurumsal Hizmet Veren Firma

Dedektiflikte Tek Kurumsal Hizmet Veren Firma
08 Mayıs 2020 - 19:47

İzmir Dedektiflik Ve Yaptığı İşler

İnsanların hayatlarında uğradığı mağduriyetler, ortaya çıkmamış gerçekler ve haksızlıklar kişileri bunalıma iter. Sizin kötülüğünüzü isteyen kişiler tarafından şuan olmanız gereken yerden daha kötü yerde de olabilirsiniz. Yasal olarak hakkınızı aramış ama doğru olan sonuca ulaşamamışsanız İzmir dedektiflik gerçekleri yeterli delil ve belgelerle size, eğer dava durumu söz konusu ise mahkemeye sunmaktadır.

Firmamız deneyimli dedektiflerle çalışmakta olan kurumsal bir şirkettir. Kişilerin talepleri araştırılır, incelemeye ve takibe başlanılır, gerçek olan sonuçlara en kısa zamanda ulaşılır ve sunulur. İzmir ili ya da başka illerde eş takibi, öğrenci takibi, sahte evrak araştırılması, adres takibi, izini kaybettiğiniz bir yakınınızla ilgili adres araştırması, boşanma öncesi ya da çocuk velayeti öncesi delil toplama, firmalar için haciz araştırması gibi konularla ilgilenmekteyiz.

Eş Takibi Nedir? Neden Yapılır?

Karşısındaki kişiden şüpheli davranışlar sezinleyen insanlar onları takip ettirme yoluna giderler. Bunlar genelde evli olan çiftler arasında gerçekleşirken, yeni evlenecek kişiler arasında da takip ettirme durumu söz konusudur. Mesela sözlü ya da nişanlı birisi evlilik öncesi, karşısındaki insanın ne kadar doğruları konuştuğunu özel dedektifin onu takip etmesiyle anlayabilir. Böylelikle ileri dönük doğru kararları verebilecektir.

Evli çiftler arasında da oluşan takip ettirme durumları; aldatma olup olmadığını resim, video gibi belgelerle kişilere sunmaktadır. Böylelikle boşanma konusu gündeme gelirse, mağdur taraf hakkı olanı alabilecektir. Ama bazı şüphelerin de yersiz olduğunu görebilmekteyiz. O yüzden aklınıza takılan, sizi huzursuz eden şüphe ve endişelerinizin doğru olup olmadığını kesinleştirmeden karşınızdaki insanı kaybetmeyin ya da kurulmuş olan yuvanızı yıkmayın.

Eş Takibi Nasıl Yapılır?

Öncelikle bir konuyu aydınlatmak gerekir. ‘’Eşimi takip ettirmek için neden bir dedektife ihtiyacım var? Kendim ya da bir yakınım bu işi yapabilir.’’ Böyle bir düşünce kişilerin aklına mutlaka geliyordur. Birini takip etme durumu oldukça fazla zaman alan bir iştir. Yani bunun için günlerinizi hatta haftalarınızı ayırmanız gerekir. Bu takibi yaparken karşınızdakinin anlamamasını sağlamanız da gerekir. Belki de şüpheleriniz yersizdir.

Ayrıca ulaşılan sonucun belgelenmesi de sizin için olumlu bir durum olacaktır. Bütün bunların hepsini bir arada gerçekleştiriyor olmanız imkansız bir durum olduğu için İzmir dedektiflik size eş takibi konusunda yardımcı olacak, şüphelerinizin doğru ya da yanlış olduğunu ispatlayacaktır. Bu ispatlar doğrultusunda evliliğiniz ile ilgili doğru kararları verebileceksiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum