Desi Utopic R Kablosuz Motorlu Elektronik Akıllı Kilit Sistemi

Desi Utopic R Kablosuz Motorlu Elektronik Akıllı Kilit Sistemi

Desi Utopic R Kablosuz Motorlu Elektronik Akıllı Kilit Sistemi
02 Nisan 2020 - 16:45

Desi Utopic R Kablosuz Motorlu Elektronik Akıllı Kilit Sistemi
Alarm sistemleri ve güvenlik sistemleri ürünleri konusunda, ülkemizde yerli üretim yapan en güvenilir marka olarak Desi sürekli yeni ürünler geliştirmektedir. DesiUtopic R kablosuz Motorlu Elektronik akıllı kilit sistemi ürünleri ile kullanıldıkları yerde en iyi güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlamaktadır. Utopic R kablosuz motorlu elektronik akıllı kilit sistemi, dünyanın en küçük motorlu kilit sistemidir. Tamamen kablosuzdur ve şarj edilebilir pil kullanılarak çalıştırılmaktadır.
Kilit Sistemi Özellikleri
Desi Utopic R kilit sistemi, montajı çok kolaydır ve 1 dakika gibi bir sürede monte edilebilmektedir. Şarj edilebilir pil özelliği ile uzun süre sorunsuz kullanılabilmektedir.
Dünyanın en küçük motorlu kilit sisteminin özellikleri şunlardır;

  • Tek tuşla kapı yönünü ayarlama
  • Telefonla ya da tuş sistemi ile kapısın açılmasını sağlama
  • Kapı kilit sistemi için motor hızı ayarlanabilme
  • Otomatik kilitleme özelliği
Utopic R motorsuz elektronik kapı kilidinin birçok özelliği vardır ve kullanıcısına kolay kullanım seçenekleri sunmaktadır.
Kablosuz Tuş Takımı
Utopic R kapı kilit sisteminde, kapıyı açmanızı ve kilitlemenizi sağlayan kilit sistemi kablosuz olarak kullanılmaktadır. Kapı açmak için yüksek güvenlikli kodlar oluşturabiliyorsunuz. İstediğiniz kullanıcılar için belirli süre geçerli olabilecek geçici kod belirleyebiliyorsunuz. Kilit sistemini uzaktan yönetebiliyor ve misafirleriniz için geçici kod oluşturarak giriş yapmalarını sağlayabiliyorsunuz.
Uzaktan Yönetim
Desi Utopic R kapı kilit sistemlerinde, kullanıcılar, montaj işlemleri sonrasında, kapıyı telefon üzerinden ya da kablosuz tuş takımı kullanılarak, açılabiliyor ya da kilitlenebiliyor. Kapıların uzaktan yönetilmesi, hem kullanım kolaylığı sağlamakta hem de güvenlik sistemlerinin daha iyi alınmasını sağlamaktadır. Kişiye özel giriş kodu üretilebilmekte ve o kod ile kişinin belirli günlerde giriş yapması sağlanabilmektedir.
Giriş Kontrolünün Sağlanması
İş yerlerinde, kişilerin çalışma günlerine göre sadece o günlerde giriş yapabilmelerini sağlayacak şekilde giriş kodu oluşturabilirsiniz. Eviniz için haftanın belirli günlerinde gelen temizlikçinin giriş yapabilmesi için sadece temizlik için geleceği gün giriş yapmasını sağlayacak giriş şifresi oluşturabiliyorsunuz. Bu şifre ile diğer günlerde giriş yapılamamaktadır. Desi ürünleri bu özelliği ile tüm kontrollerin daha iyi yapılmasını sağlamaktadır.

İstanbul / Türkiye
444 22 74 - 0850 304 46 16
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum