Epoksi Zemin Kaplama Uygulamaları

Epoksi kimyasal ürünü zemine uygulandığında parlak bir görünüm sağlar. Çevreye zararlı olmayan epoksi zemin aksine alanlarınıza bir estetik katar. Epoksi zemin kaplama ile modern bir yüzey sağlayabilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama Uygulamaları

Epoksi kimyasal ürünü zemine uygulandığında parlak bir görünüm sağlar. Çevreye zararlı olmayan epoksi zemin aksine alanlarınıza bir estetik katar. Epoksi zemin kaplama ile modern bir yüzey sağlayabilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama Uygulamaları
31 Mayıs 2020 - 17:49

Epoksi kimyasal ürünü zemine uygulandığında parlak bir görünüm sağlar. Çevreye zararlı olmayan epoksi zemin aksine alanlarınıza bir estetik katar. Epoksi zemin kaplama ile modern bir yüzey sağlayabilirsiniz. Yüzeyde uzun bir süre kalır, uygulaması ustalık gerektirir. Yapı sektöründe son yıllarda kullanılan epoksi zemin kaliteli yaşam alanları sunar.

Benzersiz bir yapı malzemesi olan epoksi, zemine uygulanmadan önce mutlaka yüzey temizlenmelidir. Reçine ve kimyasal bir madde ile karıştırılır. Sert ve verimli bir yüzey isteniyorsa oda sıcaklığına göre 24 saat ile 7 gün arasında kuruması beklenildikten sonra yüksek verimlilik elde edilebilir. İkinci veya üçüncü bir kat uygulanmadan önce sertleşmesine izin verilir.

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Epoksi zemin kaplama okullar, hastaneler, otoparklarda popüler zemin uygulamaları olarak tercih edilir. Ancak konutlar, oteller diğer oda türleri içinde faydalı sonuçlar elde edilir. Malzeme ve kurulumu diğer zemin kaplamalarına oranla hesaplıdır. Kolay desenler verilebilir, farklı renkleriyle göze hitap edebilmektedir. En çok tercih edilen zemin kaplama olmasından dolayı adı son zamanlarda yapı sektöründe içerisinde önemli bir yeri vardır. Epoksi zemin uygulamasında alacağınız hizmete göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Beton zemine sızdırmazlık sağlanması için epoksi reçine kullanılır. Ekstra güç ve parlarlık hissi verir. Epoksi, sıvı bir maddedir. Asit, su ve kimyasallara karşı dirençli yapısıyla mukavemeti yüksek bir kimyasaldır. Epoksi kaplama birçok sektörde güçlü bir yapıştırıcı olarak kullanılır. Epoksi zemin Ankara firması olarak yapılarınıza özgün epoksi kaplama çözümleri sunuyoruz. Eskimiş epoksi zeminlerinizi bakımı ve onarımı noktasında deneyimli ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Epoksi uygulaması işçilik bakımından özen gerektirir. Firmamız, epoksi zemin kaplama uygulamaları ile estetik ve sağlam zeminler ortaya çıkarmıştır.

Epoksi zemin uyguladığımız başlıca alanlar:

Uçak hangarları

Hastaneler

Alışveriş merkezleri

Depolar

Fabrikalar

Açık veya kapalı otoparklar

Epoksi zemin kaplama hızlı uygulanabilen bir işlemdir. İşletmeleriniz için epoksi zemin uygulamaları noktasında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen epoksi zemin Ankara firmamızın deneyimli ustaları ile iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın! Epoksi zemin döşeme ile fiyattan tasarruf, kusursuz yüzey, çekicilik, ısıya ve kimyasala dirençli alan elde edersiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum