Erkek Tarzı Şapkalar

Erkek Tarzı Şapkalar

03 Aralık 2019 - 09:49

Şapka
Her mevsimde popülerliğini koruyan şapkalar, kullanıma sunulduğu günden bu yana oldukça aktif şekilde kullanılmaktadır. Tarzına önem veren herkesin farklı stilleri yakalamasında destekleyici olan şapkaları mutlaka kullanmalıdır. Şapkalar her tarza bambaşka bir hava katmaktadır. Tarzı etkilemesi kadar, şapkanın modeli de önemlidir. Mevsimine göre değişiklik gösteren şapka modelleri de bulunmaktadır. Tarzı kadar yazı güneşten, kışı soğuktan koruyan modelleri mutlaka görülmelidir.
Erkek Tarzı Şapkalar
Geçmişten beri günümüze gelen bu detay, erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı halini almıştır. Oldukça şık ve farklı gösteren şapka modelleri bulunmaktadır.
Erkek şapka modelleri;

  • Kasket
  • Kep
  • Fötr gibi birçok modeli bulunsa da bunlar dışında daha farklı modeller de bulunmaktadır.
En çok talep gören kep şapka modeli, gündelik yaşamda casual bir tarz ile oldukça farklı göstermektedir. Kıyafetlerin bir parçası olarak sıkça kullanılmaktadır.
Şapkalar adeta bir yaşam stili olarak günümüzde karşımıza çıkmaktadır. Avrupa’da da birçok çeşidi olan bu şapkalar, artık günümüzde de önem teşkil etmektedir. Şapkanın en iyi yanı, herhangi bir tarzı benimsemeden tüm tarzlara ayak uydurmasıdır.
Erkek şapkaları, wintage ve Retro tarzı giyim ile paraleldir. Duygulara dahi yön verebilen bu şapkalar ile bambaşka dünya açılmaktadır. Gözlük seçimi gibi yüz şekline göre seçilen bu şapkalarda bu detay çok önemlidir. Hediye olarak da tercih edilebilecek aksesuarlar arasında yer almaktadır. Böylelikle Coulfate ile birçok şık modeller seçilebilir.
Erkek Giyim Şapka
Kep şapka modelleri kadar, fötr şapka modelleri de favori tarzlar arasında yer almaktadır. 60’lı yılların favori parçası olan fötr şapkalar günümüzde de aktif bir şekilde kullanılmaktadır. İnternet üzerinden
Coulfate ile erkek giyim konusunda tüm detaylara sahip olabilir ve farklı stillere uygun modeller seçilebilir. Günlük yaşama eşlik edebilen bu modeller ile tüm tarz ve stillere hitap etmektedir.
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum