Faizsiz ve Taksitle Ev Alabileceğiniz Toki Alternatifleri

Faizsiz ve Taksitle Ev Alabileceğiniz Toki Alternatifleri

Faizsiz ve Taksitle Ev Alabileceğiniz Toki Alternatifleri
18 Mart 2019 - 13:28

 

Ev almak için kredi çekmek istiyorsanız yapmanız gereken bu krediyi sağlayan bankaları sıra ile gezerek kendinize uygun olan düşük faizli krediyi bulmak olacaktır. Bu sayede uzun vadeli bir ödeme yapacak olsanız da belirli limitlerin üzerine çıkmanıza gerek kalmayacaktır. Size bu konuda yardımcı olmak amacıyla konut kredileri arasında en uygun olanlar hakkında kısaca bilgi vermeye çalışacağız. Bu sayede eğer yakın zamanda bir kredi çekmek istiyorsanız yapmanız gerekeni az çok öğrenmiş olacağınızı umut ediyorsunuz.

TOKİ DÜŞÜK TAKSİT FIRSATI

Ülkenin çok sayıda farklı yerinde konut inşasını hız kesmeden devam ettiren Toki, dar ve orta gelirlileri ilgilendiren konutlara başvuru tarihleri ve ödeme seçeneklerini açıkladı. Ev sahibi olması mümkün olmayan ve kiralık dairelerde yaşamlarını devam ettirmek zorunda kalan vatandaşlar, düşük taksit tutarları ile ev ve konut sahibi olabilecek.

EMİNEVİM SİSTEMİ

Eminevim’de adalet sistemin temelidir. Evine erken kavuşan üyenin taksit tutarı bir kereye mahsus olmak üzere bir miktar artıyor. Ve sabitleniyor. Sırasını bekleyen üyenin taksit tutarı ise her ay düşüyor. Böylece Elbirliği ile kiradan kurtulanın hala kiracı olanı unutmadığı bu sistemle yardımlaşarak herkes ev sahibi olabiliyor. Ödeme zorluğu çeken üyeler taksitlerini dondurabiliyor. Sistemden çıkmak isterseniz biriken paranızı geri alabiliyorsunuz. Evinizi teslim aldığınızda dilerseniz borcunuzu erken kapatabiliyorsunuz. Hatta evinizi kiraya vererek ek gelir bile elde edebiliyorsunuz. Bu benzersiz sistem ile sadece ev değil arsa, iş yeri, her türlü gayrimenkul ve motorlu araç satın alabiliyorsunuz.

FUZULEV FAİZSİZ, PEŞİNATSIZ KREDİSİZ SİSTEM

Diyelim ki yeterli birikiminiz yok ve bir ev almak istiyorsunuz. Sağa sola koşturup umutsuzca neredeyse üzerine bir ev daha alabileceğiniz faizlerle uğraşmanıza hiç gerek yok. Dayanışmaya dayalı olan Fuzulev ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun dilediğiniz eve kredisiz ve faizsiz sahip olun. Altın günlerine benzeyen Fuzulev sisteminde binlerce aile yıllardır hayalini kurduğu eve sahip oluyor. Siz de Fuzulev ile dayanışma ve yardımlaşma kültüründen ilham alınarak oluşturulan birikime dayalı ve cüzi taksit imkanları sunan yöntemle yepyeni yuvanıza kavuşun, kendi evinizin sahibi olun.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum