Fatih Portakal'ın Yeni Kanalı Belli Oldu!

Fatih Portakal'ın Yeni Kanalı Belli Oldu!

Fatih Portakal'ın Yeni Kanalı Belli Oldu!
Editor: admin
25 Ağustos 2020 - 12:08 - Güncelleme: 25 Ağustos 2020 - 15:54

Geçtiğimiz gün FOX haberden istifa eden Fatih Portakal hakkında yeni iddialar gündeme geldi. Olay Televizyonunu satın alan bir iş adamı aracılığıyla Ekrem İmamoğlu ve Fatih Portakal yeni oluşum içinde isimleri geçenlerin arasında.

Cüneyt Özdemir youtube kanalına açıklamalarda bulunan Hadi Özışık; Fatih Portakal ile Ekrem İmamoğlu yeni medya kuruyor. Aynı oluşumda Nevşin Mengü'de yer alacak.İfadelerini kullandı. 2021 Yeni yayın yılında Fatih Portakal'ı Olay TV ekranında göreceğiz. Bu iddialara dünden beri her iki taraftan da resmi bir yalanlama gelmedi.

Özışık: Fatih Portakal'ın Bir Başarısını Söyleyin

Fatih Portakal'ın FOX haberden ayrılışını değerlendiren Hadi Özışık sözlerine şöyle devam etti. "Fatih Portakal'ın gazeticilik adına yaptığı bir başarısını söyleyin. Cüneyt Özdemir savaş muhabirliği yaptı. Fatih Portakal sebze meyve görüntülüleriyle bağlanıp sokak gazeteciliği yapıyordu. Şuan FOX TV haberi Gülbin Tosun sunuyor. Karşılarında rakip olmadığı için birinci sıradalar. Artık Doğan Şentürk öyle bir hale geldi ki ceketini koysa haberde birinci olur. Fatih Portakal'ın yerine kim gelirse gelsin FOX Haber yine birinci olacak.

Bu haber 907 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum