Fatih Terim Bir İlke Daha İmza Attı

Fatih Terim Bir İlke Daha İmza Attı

Fatih Terim Bir İlke Daha İmza Attı

Fatih Terim Bir İlke Daha İmza Attı

Fatih Terim Bir İlke Daha İmza Attı
03 Kasım 2019 - 01:52


Oyunculuk kariyeri ve teknik adamlık kariyeri boyunca birçok ilke imza atan Fatih Terim’den bir ilk daha geldi. Mariobet ile avantajları kaçırmayacaksınız. Dün akam oynanan Galatasaray – Rizespor maçında gördüğü sarı kart, kariyerinde de ilk oldu. Teknik adamlık yaptığı uzun kariyeri boyunca ilk kez sarı kart görmüş oldu. Bu sezonun başında gelen kural gereği artık teknik heyetteki kişilerde kart görebilecek. Bu uygulama ile bazı isimler saha kenarında kart gördü. Kervana katılan Fatih Terim ise dakikalar 72’yi gösterdiğinde sarı kartı gördü. Bir pozisyonda hakeme şiddetli itiraz etmesi sonucu kariyerinde bir ilke daha imza atmış oldu.

Galibiyet Şampiyonlar Ligi Öncesi Moralleri Yerine Getirdi

Kadrosuna yaptığı takviyeler ile sezon başında çok konuşulan ve şampiyonluğun mutla favorisi olarak gösterilen Galatasaray, istediği sonuçları bir türlü alamamıştı. Yaşanan kötü puan kayıpları moralsizliği de beraberinde getirdi. Rizespor maçında belli oranda rotasyona giden teknik heyet istediği sonucu almayı başardı. Buna hafta içinde oynanacak olan çok zorlu Real Madrid maçı öncesinde bir moral oldu. Oradan da alınacak olan bir galibiyet ile lige güçlü dönmek istiyorlar. Çalışmalarını bu yönde sürdüren ekip hiç ara vermeden antrenmanlarını sürdürüyor. Bu maça hazır çıkmak için ellerinden geleni yapacaklar. Mariobet ile hiçbir anı kaçırmayacaksınız. Seyir keyfi ve heyecanı oldukça yüksek bir maç olacak.

Madrid Maçı Öncesi Hazırlıklar Hemen Başladı

Ligde önemli bir galibiyet alınmış olmasına rağmen Şampiyonlar Ligi’nde çok nemli ve zorlu bir karşılaşmaya çıkılacak. İyi bir sonucun alınması için ise en iyi performans sergilenmeye çalışılacak. Fatih Terim basın tplantısında bu konuya da değindi. Terim, “Burada kolay olmadığı gibi orada da kolay olmayacak Real Madrid maçı. Galatasaray’ın çıkıp Galatasaray gibi oynadığı zaman neler yaptığını görüyoruz. Elimizden geleni yapacağız ama hiç kolay olmayacak tabii ki.” Sözleri ile maç hakkındaki düşüncelerini belirtti. Mücadeleyi 90 dakikaya yayarak, istedikleri sonucu almak için oynayacaklar. Kıyasıya rekabet oldukça nemli anları beraberinde getirecek. Bu keyfi sizlerde yaşayabilirsiniz. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum