Gaziantep'in En Özel Baharat Çeşitleri

Yalnızca Türkiye'nin değil aynı zamanda dünya mutfaklarında kendine önemli bir yer edinen Gaziantep mutfağı, kendine has gıda ürünleriyle de damakların zenginlik kaynağı olarak öne çıkmaktadır.

Gaziantep'in En Özel Baharat Çeşitleri

Yalnızca Türkiye'nin değil aynı zamanda dünya mutfaklarında kendine önemli bir yer edinen Gaziantep mutfağı, kendine has gıda ürünleriyle de damakların zenginlik kaynağı olarak öne çıkmaktadır.

Gaziantep'in En Özel Baharat Çeşitleri
20 Kasım 2019 - 23:47

Yalnızca Türkiye'nin değil aynı zamanda dünya mutfaklarında kendine önemli bir yer edinen Gaziantep mutfağı, kendine has gıda ürünleriyle de damakların zenginlik kaynağı olarak öne çıkmaktadır. Gaziantep sınırları içinde tamamen doğal ve organik usullere göre yetiştirilip hazırlanan ürünleri tek bir çatı altında toplayan Antep Mahsulleri firmamız; yöreye özel baharat çeşitleri, tatlılar, kuruyemiş ürünleri ve bitkisel ürünler ile her mutfağa hitap etmeye devam etmektedir.

Türkiye'nin dört bir yanına hızlı ve sorunsuz kargo desteği ile hizmet veren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde kuruyemişlerden kurutulmuş ürünlere, salça çeşitlerinden ekşi çeşitlerine kadar pek çok farklı kategoride birbirinden özel lezzet bulunmaktadır. Dünyanın en nadide ve benzersiz mutfaklarından biri olarak kabul edilen Gaziantep Mutfağı, çok eski çağlara dayanan tarihi ile de 300'ün üzerinde yemek çeşidini barındırmaktadır. Gaziantep mutfağında yemek çeşitleri kadar kurutulmuş gıdalar ve baharat çeşitleri de unutulmaz lezzetler arasına girmiştir. Türkiye'nin mutfak müzesi olarak adlandırılan Antep'te üretilen tamamen doğal ve taze ürünlere hızlı kargo desteği ile anında sahip olabilirsiniz.

En Taze Yöresel Ürünler

Gaziantep'te yetiştirilen yöresel ürünler firmamızın geniş ürün yelpazesi altında internet üzerinden satışa sunulmaktadır. Mevsiminde özenle toplanan meyve ve sebzelerin dikkatli bir şekilde harmanlanması ile elde edilen hakiki ürünler, sitemizde çok uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine açılmıştır. Dilediğiniz doğal ürünü, hızlı kargo seçeneği ile Türkiye'nin neresinde olursanız olun anından sipariş edebilir çok kısa sürede adresinizden teslim alabilirsiniz.

Mevsiminde taze bir şekilde toplanan meyve ve sebzelerden üretilen gıda ürünlerimizin her biri Tarım ve Gıda Bakanlığı onaylı olup, özel içeriğinde hiçbir şekilde herhangi bir koruyucu veya katkı maddesi içermemektedir. Bunun yanı sıra piyasadaki pek çok üründe kullanılan renklendirici ve koku maddeleri de eklenmeyen ürünlerimiz tamamen doğal ve organik bir şekilde satışa sunulmaktadır.

Antep Mahsulleri firmamız, kurulduğu günden bu yana müşterilerinden olumlu geri dönüşler alarak sektörde faaliyetlerine güvenle devam etmektedir. Pek çok müşterimiz ilk siparişlerinden sonra firmamızın benzersiz doğallıktaki yöresel ürünlerini düzenli olarak sipariş etmeye devam etmektedir.

Türkiye'nin Bir Numaralı Baharatları

Gaziantep mutfağında baharatların büyük bir önemi olduğu düşünüldüğünde yemeklerinde en leziz baharatları kullanmak isteyen müşterilerimiz, sitemiz üzerinden güvenle baharat çeşitlerimizi sipariş edebilirler. Yöresel ürünler satış noktası olarak yalnızca internet üzerinden hizmet veren firmamız, Gaziantep'in kendine has baharatlarında orijinal lezzetten vazgeçmeyenler için cazip seçenekler sunmaktadır. Firmamızın kendi üretimi olan ve sağlık koşullarına uygun bir şekilde paketlenen baharat çeşitlerimiz şunlardan oluşmaktadır:

·      Antep Mahsulleri Katkısız İpek Kırmızı Pul Biber (Acı)

·      Antep Mahsulleri Katkısız İpek Kırmızı Pul Biber (Tatlı)

·      Antep Mahsulleri Katkısız İpek İsot Biber

·      Antep Mahsulleri Kuru Nane (İri)

·      Antep Mahsulleri Zahter Kekiği (Dağ Kekiği)

·      Antep Mahsulleri Karabiber

·      Antep Mahsulleri Sumak Ekşisi

·      Antep Mahsulleri Haspir Otu (Safran)

·      Antep Mahsulleri Öğütülmüş Kimyon

Görüldüğü üzere her damak tadına uygun onlarca farklı çeşitte baharat firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer edinmiştir. Tüm ürünlerimiz en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

100 TL Üzeri Siparişte Bedava Kargo Hizmeti

Gaziantep merkezli kurulan firmamız, şehrin en özel mahsullerini özenle bir araya getirerek tüketime hazır bir şekilde paketleyip ambalajlamaktadır. El emeği göz nuru gıda ürünlerimiz Türkiye'nin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz kargo şirketinin profesyonel hizmetleri ile hızlı ve kusursuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Sepetlerinde 100 TL üzerinde alışveriş ödemesi gerçekleştiren müşterilerimiz için ücretsiz kargo hizmeti bulunmaktadır.

https://www.antepmahsulleri.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum