“Her Zaman Şehit Aileleri Ve Gazilerimizin Yanındayız”

Başkan Mustafa Palancıoğlu:

“HER ZAMAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Şehit-Gazi Birlik-Sen GenelBaşkan Yardımcısı Sami Doğan, Kayseri İl Başkanı Mehmet Dursun, MelikgaziBelediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nu ziyaret etti.

Sendikanın faaliyetleri ile şehitve gazi yakınları hakkında istişarelerde bulunduklarını söyleyen Başkan Dr.Mustafa Palancıoğlu, “Belediye olarak her zaman şehit ailelerimizinyanında olduk, bundan sonrada her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Ülkemizinbağımsızlığı, milletimizin güvenle yaşaması için canlarını feda edenşehitlerimizin, bu uğurda gazi olan vatandaşlarımızın hakkını ödemek mümkündeğildir. Şehitlerimizin kanı ile çok büyük fedakârlıklarla bizlere emanet edilenvatanımıza sahip çıkmanın yanı sıra güçlü ve güzel yarınlar için çok daha fazlaçalışıyor, ülkemize şehrimize hizmet ediyoruz. Şehitlerimizin emaneti olanşehit yakınları ile gazilerimiz her şeyin en güzeline layıktır. Sendikabaşkanlarımıza ve üyelerimize nazik ziyaretleri için teşekkür eder,çalışmalarında başarılar dilerim. ” dedi.

Şehit-Gazi Birlik-Sen GenelBaşkan Yardımcısı Sami Doğan ise Başkan Dr. Palancıoğlu’na, gazilere ve şehitailelerine verilen desteklerden dolayı teşekkür ederek, kendisine plaket takdimetti.

yorum Yap