Kaan Demirağ kimin oğlu ve ne iş yapıyor?

Kaan Demirağ kimin oğlu ve Kaan Demirağ ne iş yapıyor işte detaylı bilgiler. Kaan Demirağ hakkında çıkan haberlerden sonra kimin oğlu olduğu merak edilenler arasında.

Genç ve başarılı bir iş adamı olan Kaan Demirağ’ın babası Hakan Demirağ’dır ve kendi oğlu olan Kaan Demirağ’a devretmesinden önce HD Group’un sahibi ve yönetim kurulu başkanlığı görevini de üstlenmekte olan kişi olarak bilinmekteydi.

Kaan Demirağ Kimdir?

37 yaşında olan Kaan Demirağ aslında bir hukuk fakültesi mezunu olarak kendisini göstermekten ziyade babasından almış olduğu bayrağı daha da yukarılara taşıyabilmek adına HD Group şirketi yönetim kurulunun başına geçmiş ve artık gerçek anlamda tam bir söz sahibi olmayı başarmıştır. Aynı zamanda ünlü oyuncu Hülya Koçyiğit’in torunu olan Aslışah Alkoçlar ile mutlu bir evlilikleri vardır.

Kaan Demirağ Kimdir?

Ekstrem sporlar ile ilgilenen ve bu tarzdaki sporları yaparak zaman geçirmeyi çok seven Kaan Demirağ, sürekli bir şekilde seyahat etmeyi çok sevmektedir. Aslışah Alkoçlar ile evliliğinin öncesinde Nur Atan ile kısa bir süre evli kalmış ve daha sonrasında anlaşmalı olarak boşanma işlemleri gerçekleştirilmiştir.

HD Group Ne İş Yapar?

HD Group’u bir restoran zinciri olarak tanımlamak kesinlikle yanlış olmayacak bir bakış açısı olacaktır. HD İskender ile özellikle kendi adlarını duyurmayı başarmışlardır. Ama tüm bunlarla birlikte grup içerisinde HD Döner, Pidem, Burger House ile birlikte Tadım Pizza da yer almakta ve HD Group’un şirketlerinin ağlarını oluşturmaktadır. İnsanlara et restoranı sektöründe çok lezzetli hizmetleri başarı ile sunmaktadır.

yorum Yap