Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Bölüm Fragmanı

Süreç Film'in Show TV için yaptığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin rejisör koltuğunda Ersoy Güler oturuyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Bölüm Fragmanı

Süreç Film'in Show TV için yaptığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin rejisör koltuğunda Ersoy Güler oturuyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Bölüm Fragmanı
Editor: admin
25 Mart 2020 - 19:34

Süreç Film'in Show TV için yaptığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin rejisör koltuğunda Ersoy Güler oturuyor. Senaryosu da Ersoy Güler tarafından kaleme alınan Kuzey Yıldızı dizisinin imalciliklerini İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu üstleniyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncuları

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrollerini İsmail Demirci, Aslıhan Güner paylaşıyor. Bu adlara Toygan Avanoğlu, Zeynep Kankonde, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Cezmi Baskın, Hüseyin Soysalan, Özgün Karaman, Gizem Güneş, Burak Can, Berfin Nilsu Aktaş, Ecem Çalhan, Ferda Kaynar, Merve Şen, Mert Yavuzcan, Yasemin Hadivent, Şükrü Üçüncü, Meltem Tüzüner, İnan Yılmaz, Emrah Özdilek ve Can Kızıltuğ eşlik ediyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi mevzusu

Karadeniz'in bir köyünde gelişen Kuzey ve Yıldız gençliklerinde birbirlerine büyük bir aşkla bağlıdırlar. Her şey çok şahane gitmektedir. Sözlenirler ancak çok geçmeden aralarındaki aşk nefrete dönüşecektir. Kuzey, üniversite eğitimi için İstanbul'a gider. İstanbul'da başka bir bayana aşık olan Kuzey, köydeki yaşamını geride vazgeçerek kendine yeni bir yaşam kurar. Evlenip çocuk sahibi dahi olur. Aradan seneler geçer ve Kuzey, Yıldız'a yaşattığı şeyi yaşar. Eşi tarafından terk edilmesinin ardından kızlarını da yanına alarak gençliğine dek yaşadığı köyüne geri döner. Ancak köydeki kimse Kuzey'i güzel karşılamaz. Bunların en başında da Yıldız yer almaktadır. Bu vakit zarfında Yıldız'ın gönlüne Kuzey dışında kimse girmemiştir. Senelerini Kuzey'e olan nefretini körükleyerek geçirmiştir. Kuzey'in köye geri dönmesi karşısında deliye dönen Yıldız, Kuzey'i İstanbul'a yollamak için her şeyi yapacaktır. Yaşanan her şey rağmen Kuzey ve Yıldız arasındaki aşk yine tutuşacaktır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk şahsiyetleri

Kuzey İsmail Demirci: Kuzey, Yıldız'ın daha önceki aşığı ve laflısıdır. Üniversite eğitimi için köyden kente göç etmiştir. Orada Yıldız ile aralarındakileri tek taraflı olarak sonlandırarak başka bir bayanla evlenir. Aradan geçen senelerin ardından karısı tarafından terk edilince çocuklarını da yanına alarak köyüne geri döner.

Yıldız Aslıhan Güner: Yıldız, Kuzey'in daha önceki aşığı ve laflısıdır. Genç yaşında Kuzey tarafından terk edilir. Seneler boyu Kuzey'i hoşlanmaya devam etse de ona olan nefreti daha ağır basmaktadır. Kuzey, köye geri dönünce onu geri döndürmek için elinden geleni yapar.


Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27. Kısım Özeti


Kuzey Yıldızı İlk Aşk, yeni kısmı ile 28 Mart Cumartesi 2020 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan kısmı, yeniden birbirinden coşkulu büyümelere sahne olacak.

Bu haber 1085 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum