Liposuction’a Teknoloji Damga Vurdu, Ameliyatsız, İğnesiz Yağlardan Kurtulma Yöntemi CoolSculpting!

Liposuction’a Teknoloji Damga Vurdu, Ameliyatsız, İğnesiz Yağlardan Kurtulma Yöntemi CoolSculpting!

Liposuction’a Teknoloji Damga Vurdu, Ameliyatsız, İğnesiz Yağlardan Kurtulma Yöntemi CoolSculpting!
Editor: admin
29 Nisan 2020 - 20:35

Yağlarınızdan, bölgesel birikmelerden kurtulabilmek adına diyet yapıyor ya da spor ile ilgileniyor olmanıza rağmen kurtulamıyor musunuz? Normal kilolar her neyse bölgesel kilolardan kurtulmak çok zordur. Kurtulmak bu yöntemlerle zordur evet, peki ya sadece cerrahi yollarla mı kurtulma sağlanabilir? Bunun cevabı da hayır. Soğuk lipoliz diğer deyişle coolsculpting gibi uygulamalar geliştirilmiştir. Bu uygulama, teknolojinin son ürünüdür ve herhangi bir acı, ağrı ya da yan etkisi bulunmamaktadır. Kısa süre içerisinde uzun süreli, kalıcı etkisi olan bu yöntemler ile ilgili neler merak ediliyor? Alanında uzman olan CoolClinic ile görüşmeler yaparak uygulamalar hakkında gerekli olan tüm detayları öğrendik. Yöntemlerin ne olduğunda, kimlere uygulandığında kısacası merak edilen tüm detaylar işte haberde….
 
 
    Diyetler ve egzersizlere karşı büyük bir dirence sahip olan bölgesel yağlardan en hızlı ve kolay kurtulma yolu, son teknolojik yöntem olarak bilinen coolsculpting yani soğuk lipoliz yöntemidir. Bu uygulama ile hiçbir şey hissetmeden ve farkında olmadan, uygulama yapılan bölgede %30 kadar yağ azalması meydana gelecektir. Ayrıca sonrasında zaman ilerledikçe de metabolizma ile birlikte atılan yağ hücresi miktarı da artacaktır. Erişkin olan her yaştan insana ve her cinsiyetten kişiye bu uygulama yapılabilmektedir. Uygulama sonrasında özellikle de büyük şehir yaşantısının, hareketsiz yaşantının getirdiği bölgesel yağlardan kurtulma sağlanmaktadır. Ek olarak uygulamada herhangi bir cerrahi müdahale olmaması da iyileşme süreci gibi bir durum olmadığını ortaya koymaktadır. Yani seans sonrası direkt olarak günlük yaşantıya dönülebilir.
 
Coolsculpting ve Liposuction Farkları
 
    Vücudumuzda bulunan inatçı yağlardan kurtulabilmenin en kolay ve en kalıcı yolu coolsculpting yani soğuk lipoliz uygulamasıdır. Özellikle de tedavi alanlarına bakıldığında çok daha geniş olduğu görülebilecektir. Tüm bölgelere uygulanabilen bu yöntem ayrıca iyileşme süresi istememektedir. Çalışma prensibine bakıldığında da karşımıza soğutma yöntemi çıkmakta ve bu soğuk ile yağ hücrelerinin yapısını bozarak çalışmaktadır. Bozulan yağ hücreleri metabolizma sayesinde vücuttan geri dönmemek üzere uzaklaştırılmaktadır. FDA onaylı olan bu uygulama, dünya üzerinde çok sayıda insan tarafından da tercih edilmekte ve yağ hücrelerinin kalıcı olarak yok olması da bunu tetiklemektedir. Peki ya liposuctiona göre nasıl avantajlara sahiptir?

  • Cerrahi değildir ve dolayısıyla anestezi gerektirmez.
  • İyileşme süreci yoktur ve uygulamadan hemen sonra normal yaşantıya dönüş sağlanabilir.
  • Kas üzerinde bulunan yağ dokusunu hedef alan liposuction yöntemi ile vücut üzerinde dalgalanmalar oluşmasına sebep olmaktadır.
 
Eğer siz de bölgesel yağlardan kurtulmak için acısız olan bu yöntemi tercih edecekseniz https://www.coolclinic.com.tr/ web sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgilere ulaşabilir ve gerektiğinde bizlerle iletişim kurabilirsiniz.
 

Bu haber 2171 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum