Manevi Resim Dünyasına Hoş Geldiniz

Manevi Resim Dünyasına Hoş Geldiniz

Manevi Resim Dünyasına Hoş Geldiniz

Manevi Resim Dünyasına Hoş Geldiniz

Manevi Resim Dünyasına Hoş Geldiniz
10 Eylül 2019 - 19:43

 

Görsel ögelerin ön plana çıktığı günümüzde, algı oluşturmak çok önemli hale gelmiştir. İslami algının oluşması açısından özel görsel seçenekleri bir araya getiren site, bu konudaki açığı kapatıyor. Allah'ın (cc) en güzel isimlerinin yanı sıra Kuran-ı Kerim'den sureler de yerini almış durumda.

Sitede Neler Var Neler?

Profesyonel tasarım özelliğine sahip olan sitede manevi resimler, esma-ül hüsna resimleri, Kuran-ı Kerim resimleri, Hadis-i Şerif resimleri, İslami sorular, İslami video ve İslami sorular kategorisinde çözüm seçenekleri bulunuyor. Ayrıca Allah-u Teala'nın (cc) güzel isimleri de özel hazırlanmış. Allahın 99 ismi, maneviyatı artıran özelliklere sahip. Görsel açıdan medyada İslami konuları en iyi şekilde tasvir etmek için doğru adrese geldiniz. Ayrıca iki cihan güneşi Hz. Muhammed (sav)'in ismi şerifi de png kataloğunda yer alıyor.

Resimler, sosyal medyada konu paylaşmak isteyenler için kaynak niteliğindedir. Namaz kılan çocuk, başörtülü aynı zamanda tesettürlü bayan, Esmaül Hüsna ve daha birçok İslami öge, sitede bir araya gelmiş durumda, Ayrıca manevi liderlerin de png uzantılı resimleri bulunuyor. Nureddin Yıldız ve İhsan Şenocak gibi manevi liderlerin de görselleri sitede yer alıyor.

Png uzantılı görseller, uyum problemi olmayan tasarımlardır. Rahatlıkla kullanılabilir ve paylaşılabilir. Kolay paylaşılan bir uzantı olduğu için resimlerimiz png uzantılı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Profesyonel Tasarımlar Bir Arada

Özel görsel efektlerle hazırlana png resim seçenekleri, çok farklı kategorilerde hazırlanmış. Fatih Yağcı sözleri, ayetler ve hadis-i Şerifler ve daha birçok kategoride özel png seçenekleri, manevi görsel ihtiyacını karşılıyor. Sitedeki manevi resimler düzenli olarak yenileniyor. Yeni resimlerle güncellenen site, İslami resim konusunda pratik çözüm sunuyor. İslami konularda görsel algının en iyi şekilde oluşturulması için hazırlanan sitede aradığınız resmi kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum