Melikgazi’Den Turizmi Teşvik Edecek Güzel Bir Proje: Kamp Merkezi

MELİKGAZİ’DENTURİZMİ TEŞVİK EDECEK GÜZEL BİR PROJE: KAMP MERKEZİ

 

Melikgazi BelediyeBaşkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, 2021 yılında yapacakları projelerdenbahsederek Türkiye’de ses getirecek olan Kamp Merkezi ve Kapalı Pazar Yeriprojesinin Melikgazi’ye ayrıcalık katacağını söyledi.

Yapılacak olanprojelerin çalışmasının başladığını ve iki proje hakkında bilgi veren BaşkanDr. Palancıoğlu şunları söyledi:

“Melikgazi ilçemizde 2020 yılındagerçekten güzel hizmetlere imza attık.2021 yılında yapacağımız projelerimizdenbazıları Türkiye’de ses getirecek. Vatandaşlarımıza sürekli açık olacak kapalıpazar yeri sözümüz vardı. İnşallah kapalı pazar yerini şehrin merkezinde güzelbir noktada hayata geçireceğiz. Bu kapsamda meyve sebze ürünlerinin bulunduğuve gün içerisinde sürekli vatandaşlarımızın uğrayıp alışveriş yapabileceklerigüzel bir proje olacak. İkincisi de kamp merkezi projemiz. Erciyes’e yakın birnoktada özellikle iş adamları, gruplar, okullar, şahıslar veya ailelerin 365gün kullanabilecekleri çeşitli eğitim ve etkinliklerin yapılacağı bir yerolacak. Türkiye’de ses getirecek ve turizmi teşvik edecek güzel bir projeolacak diye düşünüyorum. Mimari projeleri tamamlanıyor. Ağaçlandırması ve inşaatıile en kısa zamanda hizmete girecek. Burası ilk etapta 30 ila 50 bungalov evinyer alacağı bir yer olacak. 365 gün kullanılacak kamp merkezimizi bu yıltamamlayacağız. İnşallah yaz ayına birçok projemizi gerçekleştirmek üzereçalışmalara başladık. Hayırlı olmasını dilerim.”

yorum Yap