Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Mesleki Yeterlilik Belgesi

Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Mesleki Yeterlilik Belgesi

Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Mesleki Yeterlilik Belgesi
Editor: admin
27 Haziran 2020 - 17:32

Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Mesleki Yeterlilik Belgesi

 
Otomotiv sektöründe yer alan mesleklerden biri de motorlu kara taşıtları alım satım sorumlusudur. Bu kişiler; araçların, alım-satım ve kiralama gibi işlemelerini gerçekleştirmek üzere bire bir müşteriyle ilgilenen personele yöneticilik yaparlar. Bunun yanı sıra motorlu aracın durumuna yönelik değerlendirmelerde bulunur ve müşteriyle ilgilenecek olan personelin iş planlarını da düzenler. MYK kanunlarında yapılan son düzenlemeyle firmalarda yönetici olarak görev almak isteyen bu kişiler için mesleki yeterlilik belgesi alma şartı getirilmiştir.
 
Motorlu kara taşıtları alım satım sorumlusu mesleki yeterlilik belgesi için girilecek olan sınavda başarı kazanmak istiyor ve kariyerinize yönetici olarak devam etmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve kaliteli eğitim programımızın bir parçası olun. Verdiğimiz sınava hazırlık eğitim desteği sayesinde hiç zorlanmadan belgenizi alabilir, dilerseniz yurtiçinde dilerseniz de AB ülkelerinde mesleğinize devam edebilirsiniz.
 
 

Ön İplik Operatörü Mesleki Yeterlilik Belgesi

 
Tekstil sektöründe faaliyetlerde bulunan imalathanelerde kullanılan makinelerin ön iplik işlemleri denilen bir dizi teknik işlemi yürüten ve yetki alanı dışındaki arızaları tespit ederek yetkililere bildiren kişilere ön iplik operatörü denir. Bu kişiler ayrıca, iplik makinelerine verilecek olan elyaf ve şeritlerin makine bağlanması ve gerekli olduğunda makinelerin bakımını da yaparlar. Diğer meslek dallarında olduğu gibi ön iplik operatörü olmak için de mesleki yeterlilik belgesi alma zorunluluğu vardır.
 
Ön iplik operatörü mesleki yeterlilik belgesi almak için adayların hem teorik hem de uygulamalı sınavları başarıyla geçmeleri gerekmektedir. Bu aşamada sınavlara hazırlık konusunda sizlere her türlü eğitim desteğini sunuyor ve birebir derslerle sınava çok iyi bir şekilde hazırlanmanıza yardımcı oluyoruz. Nitelikli kadromuzun hazırladığı sınavlara hazırlık programına katılmak için hemen bizimle iletişime geçebilir, sunduğumuz verimli ders programına dahil olabilirsiniz.
 

Ön Terbiye Operatörü Mesleki Yeterlilik Belgesi

 
Tekstil sektöründe kullanılan kimyasal ürünlerin hazırlanması ve ön terbiye işlemlerinin hazırlanması için bu alanda uzman olan kişilere ihtiyaç vardır. Özellikle ağırtma ve merserizyon işlemlerinin gerçekleştirildiği makinelerin kontrolünü gerçekleştiren bu kişiler ayrıca bu makinelerin operatörlüğünü de yaparlar. Makinelerin gerekli program ayarlamalarını gerçekleştirmek ve üretim aşamasında hem fiziksel hem de görsel kontrollerini de ön terbiye operatörlerinin sorumluluğu altındadır.
 
Ön terbiye operatörü mesleki yeterlilik belgesi için hemen bizimle iletişime geçebilir, kaliteli sınav hazırlık sürecimize katılım sağlayabilirsiniz. Ders notları, çevrimiçi video ve derslerle sizleri sınavlara en iyi şekilde hazırlıyor ve belgenizi en kısa süre içinde almanız için destek oluyoruz.
 

Bu haber 1984 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum