Online Diyet ve Diyetisyen Kuruluşu

Online Diyet ve Diyetisyen Kuruluşu

Online Diyet ve Diyetisyen Kuruluşu

Online Diyet ve Diyetisyen Kuruluşu

Online Diyet ve Diyetisyen Kuruluşu
12 Aralık 2019 - 22:21


Nutrition İstanbul diyetisyen kuruluşu, Samet yağlı tarafından kurulmuştur. Samet Yağlı, Haliç üniversitesi mezunu uzman bir diyetisyendir. Alanında geniş kapsamlı bilgisi ile İstanbul ilk ve tek branşlaşmış kurumudur. Klinik olarak kurulan Nutrition İstanbul diyet, diyetisyen ve online diyet yardımı isteyen tüm müşterilerine maksimum faydayı sağlamak için çabalamaktadır. Kliniğinde ki tüm ekibi tam donanımlı diyetisyen ekibi ile hizmet vermektedir.

İstanbul'da ki konumu Levent semtinde bulunmaktadır. Tamamen beslenme diyet danışmanlığına göre tasarlanmış, hatta beslenme ve diyet dergisi ile alanını taçlandırmaktadır. Sağlıklı yaşama ilgi duyan, tüm müşterilerine gerekli öz veriyi göstererek alanında daha da ileriyi hedefleyerek ilerlemektedir.

Nutrition Müşterilerine Sağladığı Hizmetler

Birçok kişinin hem kilosundan kurtulmak hem de sağlıklı kalmak adına başvurduğu Nutrition İstanbul’un sağladığı hizmetler;

  • Kilo Alma İçin Diyet:

Vücut analiz için tasarlanan cihazlar ile vücudunuz detaylıca incelenerek ,cihaz ölçümü sonunda yaşam tarzınıza uygun kilo alma diyet programı yazılmaktadır.

  • Kilo Verme İçin Diyet;

Yap ve kas analizi ile hareket durumunuz hesaplanarak size uygun kilo verme programı çıkarılmaktadır. Zayıflamaprogramları ile hem bütçenize uygun hem de sağlıklı bir yaşam adına harika bir adım atmış olacaksınız.

  • Kilo Koruma;

·        Hastalıklarda beslenme

·        Çocuklarda beslenme

·        Sporcularda beslenme

·        Emziren annelerde beslenme

 

Gibi birçok hizmetleri bulunmaktadır ve herkes bu hizmetten mutlaka faydalanmalıdır. Gerekli tüm detaylar Nutritionistanbul.com sitesinde bulunmaktadır.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum