Parke Yapıştırıcı

Parke Yapıştırıcı

Parke Yapıştırıcı
23 Nisan 2018 - 18:41

 

Polin Kimya olarak ürettiğimiz parke yapıştırıcıları mekânlarda konforlu bir kullanım sağlıyor. Çift kompenentli poliüretan esaslı, tek kompenentli stpe esaslı ve tek kompenentli pvac esaslı parke yapıştırıcılar her türlü parke ve ağaç kaplamalar için kullanılır ve mükemmel esnekliğe sahiptir. Polin Kimya yapıştırıcılarıyla kaplanan parkelerde oynama olmaz. Parkenin kullanım ömrü süresince deforme olmaz. Parke yapıştırıcıları kokusuzdur ve solvent ihtiva etmez. Elastiktir ve ses izolasyonu sağlar. Yerden ısıtmaya uygundur. Güçlü bir parke yapıştırıcı olması nedeniyle sorunsuz olarak uygulanır. Yapıştırıcı çeşitlerimizden olan Polin Tixo Pol solventsiz çift kompenentli, poliüretan esaslı, her cins parkede kullanılabilen 1,5-2,0 kg/metrekare sarfiyatı olan mükemmel bir yapıştırıcıdır. Polin Silex Stpe hibrit bazlı tek kompenentli bir yapıştırıcıdır. Lamine parkelerde kullanılır ve nemli yüzeylerde dahi astarsız yapışma özelliğine sahiptir.

Polin Silex Pu 6006 yerden ısıtmalı sistemlere uygundur ve yumuşak özelliğiyle uygulaması kolaydır. Polin Pu 6001 tek kompenentli ve solventsiz bir üründür. Nemlerle aksiyona girdiğinde kendi kendine şişer. Suya dayanıklı olup her tür parkede kullanılır.  Parke yapıştırıcısı tüm ürünlerimiz en yeni teknoloji ürünü olup birinci sınıf kalitedir. İnşaat sektörünün tüm prestijli projelerinde Polin ürünleri kullanılır. Polin ürünleri müşteri beklentilerinin üzerinde bir memnuniyet sağlamaktadır. Kaliteli parke yapıştırıcı ürünlerimiz sadece yurt içinde değil yurt dışında da modern yapılarda tercih edilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı müşteri portföyümüz sürekli genişlemektedir.

Polin Kimya parke yapıştırıcıları iso kalite standartlarında üretilmektedir. Üretimde çevresel boyutları da belirleyerek atıkların yüzde 100 geri dönüşümünü hedefliyor ve çevreye zararı en aza indiriyoruz. Ürün seçiminde müşterimizin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı oluyoruz. Ürünlerin kullanımı konusunda bilgi veriyoruz. Her türlü parke yapıştırma işinde Polin Kimya ürünleriyle mükemmel sonuç alırsınız. Oynama ve kabarmalara neden olmayan parke yapıştırıcıyla kaplanan zeminler kusursuz bir görünüm kazanır. Kullanımdan iki gün sonra bile rahatlıkla temizlenebilir. Web sitemizde uygulama örneklerini de inceleyebilirsiniz. Polin Kimya olarak ürün çeşitliliğimiz ve üretim kalitemizle sektörün en bilinen ve güvenilen firmasıyız. Uzman ve deneyimli kadromuzla bu alanda yeniliklerin de öncüsüyüz.

Detaylı bilgi için web sitemizi http://www.polinkimya.com ziyaret ediniz.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum