Paykasa Nedir?

Paykasa Nedir?

Paykasa Nedir?
31 Mayıs 2019 - 22:52

Online alışveriş her geçen gün artarken, internetten güvenli alışveriş konusunda her an yeni yöntemler araştırılıyor.  Kredi kartı ve banka hesabı ile ödemeye alternatif ödeme yöntemleri ile sanal kart ile ödeme alternatifi yaygınlaşıyor. Bu alternatif ödemelerden biri olan Paykasa kartınız ile hızlı ve güvenli alışveriş sağlayabilirsiniz. 

Paykasa nedir? İngiltere merkezli olup nakit ödeme sistemidir.  Elektronik para hizmeti olan Paykasa sizi  3. Şahısların kişisel bilgilerinizi kaydetmesinden korur. 

Paykasa Kimler Kullanır?

Kredi kartı veya banka kartına sahip olmayan kişilerce, İnternet ortamında kredi  kartı ve banka kartı bilgilerini  vermek istemeyen kişilerce, Özellikle oyun sitelerinde kontrolünü kaybederek çok para kaybeden kişilerce, (  Bu şekilde belirlediği limitin üstünde kullanmayarak ekonomisini kontrol altında tutabiliyor.  ) Kişisel bilgilerini kontrol altında tutmak isteyen kişilerce,

Paykasa sanal bir karttır.  Limitinizi  kendiniz belirleyerek  size verilen 16 haneli kart numarası ile gönül rahatlığı ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Dilerseniz telefon dilerseniz internetten online alışverişinizi güvenli  ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. 

En avantajlı özelliği  alışveriş  yaptığınız site kart numarasını kopyalasa bile tek kullanımlık kart numarasığundan hiçbir sorun olmayacaktır.  Kartınızdaki limiti  tek kullanımlık olarak düzenleyerek güvenli  ve hızlı şekilde istediğiniz ürünü  sipariş  edebilirsiniz.  

Güvenli alışveriş için:  Tek kullanımlık kartınızın limitini  belirleyin ve huzurlu şekilde alışverişinizi yapın. Tüm alışveriş tek tıkla güvenli ve hızlı şekilde mümkün!

YORUMLAR

  • 0 Yorum