Psikologlarımızdan Destek Alın

Psikologlarımızdan Destek Alın

12 Ekim 2019 - 11:11

Psikologlar hayatınızda karşılaştığınız sorunlarına çözüm bulmanıza yardımcı olan profesyonel kişilerdir. Bu konuda yıllar boyu görev yapan meslektaşlarımız en iyi desteği bulmanızı sağlar.
Bireysel terapi danışan ile Beylikdüzü psikolog arasında gerçekleşir. Alanında uzman psikoterapist kişiler bireysel görüşmelerden sonra gerekli desteği hastalara sunar. Görüşme sırasında terapist akıl hocası rolünden ziyade, insanların sorunlarını çözmesi için beraber yol aldığı destekçi rolündedir. Beylikdüzü psikologlar insanların sorunlarını netleştirmede, ihtiyaçlarını belirlemede ve çözüm konusunda aktif bir rol alır. İnsanlar, yaşam zorlukları ya da çocukluk travması gibi farklı sorunlar nedeniyle terapiye başvurabilir. Terapistlerimiz, hastalarımızın kendilerine özgü ihtiyaçlarına göre yol alarak kısa sürede en iyi desteği almalarına yardımcı olur.
Çocuk danışmanlığının ana hedefi, kendini tam olarak ifade edemeyen çocukların dünyasını profesyonel yöntemlerle analiz edebilmektedir. Çocuğun kendi iç dünyasında yaşadığı sorunla ilgili baş etme stratejilerini geliştiren psikologlar bu süreç içerisinde aileye de çocuklarını nasıl destekleyebilecekleri konusunda yardımcı olur. Beylikdüzü pedagog hizmeti sayesinde çocuklar gelişim süreçlerinde daha sağlıklı bir şekilde destek alabilir.
Beylikdüzü Psikolog Desteği
Alanında deneyimli ekibimiz hayatınız içerisinde hedeflediğiniz amaca ulaşmanıza yardımcı olur. Yardım almak istediğiniz zaman hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kişisel yaşanılan sorunlar aileler arasında problemlerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu da insanları belirli bir çıkmaza sokabilir. Bazı bireysel sorunlar evliliğin yürüyemez hale gelmesine neden olabilir. Beylikdüzü aile terapisi aile içerisinde yaşanılan sorunların düzeltilmesine yardımcı olur. Aile terapisinde amaç bireylerin ruhsal sorunlarının tedavisine yoğunlaşarak ilişkilerin düzenlenmesini sağlamaktır.
KAYNAK : https://www.yukselpsikoloji.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum