Ramo Korkut kimin oğlu?

Ramo Korkut kimin oğlu ve Ramo dizisindeki rolü hakkında detaylı bilgiler. Ramo Korkut kimdir ve gerçek adı nedir işte detayları.

Show Tv ekranlarının sevilen yeni dizisi Ramo, dizisinde Korkut karakterine can vermekte olan Selim Erdoğan, 1 Nisan 1972 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gözlerini açmıştır. Eğitim hayatının ardından daha sonraki zamanlarda ilk defa bir dizide 1996 ve 2003 seneleri arasında yayınlanmakta olan Çiçek Taksi adlı dizide onun adını duymayı ve oyunculuk performansını görmeyi başarmıştık. Bu dizide ise oynadığı rolün adı Abuzer Edalı idi.

Aynı zamanda 1996 senesinde o zamanlardan bu güne kadar sürekli olarak konuşulacak olan bir filmde, Eşkıya filminde de oynama fırsatına erişmiştir. Daha sonraki zamanlarda 2001 senesinde Tatlı Hayat dizisinde gördüğümüz Selim Erdoğan’ın ebeveynleri ile alakalı bilgiler hiçbir noktada paylaşılmamıştır.

Selim Erdoğan ve Oyunculuk Kariyeri

Selim Erdoğan ve Oyunculuk Kariyeri

Oyunculuk hayatına 1996 senesinde yayınlanmakta olan ve o günden itibaren bütün Türkiye tarafından her yayın akşamı izlenen Çiçek Taksi dizisi ile başlayan Selim Erdoğan aynı sene içerisinde çekilen ve Şener Şen’in başrolünü oynadığı günümüze kadar da olağanüstü filmler arasındaki yerini koruyan Eşkıya adlı filmde rol almıştı. Daha sonraki zamanlarda 2001 senesinde Tatlı Hayat, 2002 yılında Azad ve aynı sene Yarım Elma, 2003 senesinde ise Alacakaranlık dizilerinde rol almayı başarmıştır. Daha sonraki zamanlarda ise çok konuşulacak filmler arasında yine bir yer bulacak bir filmde yani, Vizontele Tuuba’da çok iyi bir rol almıştır.

yorum Yap