Sağlığımız İçin En Doğru Gıda Takviye Ürünleri Hangisi ?

Sadece tek bir gıda takviye ürünü ile sağlıklı olacağınızı düşünmeyin. Bu şekilde satılan ürünlere de hiç bir şekilde tamah etmeyin.

Sağlığımız İçin En Doğru Gıda Takviye Ürünleri Hangisi ?

Sadece tek bir gıda takviye ürünü ile sağlıklı olacağınızı düşünmeyin. Bu şekilde satılan ürünlere de hiç bir şekilde tamah etmeyin.

Sağlığımız İçin En Doğru Gıda Takviye Ürünleri Hangisi ?
19 Ekim 2019 - 03:56

Sadece tek bir gıda takviye ürünü ile sağlıklı olacağınızı düşünmeyin. Bu şekilde satılan ürünlere de hiç bir şekilde tamah etmeyin. Çünkü yok öyle bir ürün ki, hem sizi zayıf tutsun, hem sağlıklı olun, hem daha uzun yaşayın, hem yaşlanmayı geciktirin, hem stressiz yaşayın, hem zinde kalın ve çok güzel hayat yaşayın. Bunların tamamı yanlış terimlerdir. Doğru terim ise her ürünün kendine göre özelliğinin olmasıdır. Mandalina C vitamini deposudur. Mandalina yerken ağzınıza güzel bir tat dağılır, bu tadın yanında suyunda C vitamini vardır ve hem vücudun bu vitamini almasını sağlar hemde suyundan nasiplenirsiniz. Buna göre ele aldığımız zaman, bugün marketlerde bile satılan vitaminlerin tamamında C vitamini ibaresini görürsünüz. Çünkü tek işi odur ve sadece C vitamini almanızı sağlar. Kyani Sağlık Üçgeni ise insan bedeninin öncelikle neye ihtiyacı olduğunu belirlemiş, bunları doğadan toplamış, bitki özlerini harmanlamış, damıtmış ve üretmiş olduğu üç farklı ürün ile insanların sağlıklı yaşamalarını amaçlamış. Kyani ürünlerinin incelemelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ama bundan öncesinde size şunu da söyleyelim ki, hiç bir ürün yoktur ki doğadan alacağınız lezzeti ve şifayı size versin. Ancak ne yazık ki çok hızlı bir şekilde gelişen insan oğlu, hem kendini ve hemde doğayı bozmuştur. Afiyet ve şifa ile yiyeceğiniz portakal, tam olarak size şifa vermiyor ve verse bile ne yazık ki eksik veriyor. 

Kyani Sağlık Üçgeni Gıda Takviyeleri

Kyani Sunrise ; Sağlık üçgeninin birinci çizgisini oluşturuyor. Çeşitli bitkilerin özlerinden alınarak elde edilen bu ürünün en önemli özelliği güne zinde başlamanızı sağlamasıdır. Yaban mersini, nar, üzüm ile kendinize bir kokteyl hazırlayın ve bunu bir dikişte için. İşte vücudun nasıl ki bir anda kendine geldiğini hissediyorsanız, bunu size düzenli bir kullanım ile birlikte Kyani Sunrise sağlıyor. Özellikle doğal katliama uğramamış ve zenginliğini koruyan topraklardan alınan meyveler ile yapılmış olması nedeni ile zinde olmanın yanında, vücudun ihtiyacı olan suyu da karşılamasını sağlamış olacaksınız. 

Hücrelerinizi Yenileyin, Tazeleyin ve Tamir Edin

Kyani Nitro ; Bedenimiz bir çok şeyi tek başına yapamaz. Mesela bir yerimiz yaralandığı zaman, mikrop kapmasın diye sarıp sarmalamak, o yaranın çok geç iyileşmesine ve eğer mikrop kapmış ise iltihap oluşmasına neden olur. Ama aynı yaranın açık olması daha hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlar. Bunun tek bir açıklaması vardır. Oksijen içerisinde bulunan ozonun tamir edici özelliği olmasıdır. Yani ozon direk olarak hücrelerin güçlenmesini sağlayan elementler arasında yer alır. 1998 yılında 3 bilim adamı tarafından bulunan Nitrik Oksit ise aynı işlemi yapıyor. Kyani Nitro içerisinde bulanan Nitrik Oksit, gaz olması nedeni ile ve hücrelerin içerisine etki edebildiği için hücrenin yenilenmesini, tazelenmesini ve tamir edilmesini sağlıyor. 

Yağ Asidi İhtiyacını Kyani Sunset İle Karşılayın

Kyani Sunset ; Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, bazı ihtiyaçlarımızı doğadan karşılamamış gerekiyor. Bunlardan biri de yağ asitleridir. Balık severler için aslında tüketmiş oldukları balığın ne denli önemli olduğunu yağ asitleri nedeni ile görebiliriz. Çünkü yağ asitleri en fazla balıklarda bulunur ve Kyani Sunset ise vücudun ihtiyaçlarını, balıklardan almış olduğu yağ ile karşılamamızı sağlıyor. 

Kyani Sağlık Üçgeni ile tanıştınız. Sağlıklı yaşamak, vücudun ihtiyaçlarını karşılamak, zinde kalmak ve dinç bir vücuda sahip olmak, hayal olmadığı gibi, iyi bir beslenme ve spor ile mümkün olacaktır. İşte bunları yapamayanlar ya da az yapıp "kendime kadar yapıyorum" diyenler için, şüphesiz ki Kyani iyi bir yardımcı olacaktır. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum